Czterech piłkarzy Ruchu trenuje z kadrą młodzeżową

Trening Reprezentacji Polski U-21
 fot. Lukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Michał Helik, Patryk Lipski, Łukasz Moneta i Jarosław Niezgoda są teraz na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Polski. Piłkarze Ruchu Chorzów trenować tam pod okiem Marcina Dorny przez tydzień.

Kadrowicze zjechali się w poniedziałek do hotelu „Turówka” w Wieliczce, który będzie bazą reprezentacji w pierwszej części zgrupowania. Drużyna trenera Marcina Dorny odbyła trening w ośrodku Wisły Kraków w Myślenicach. Biało-czerwoni będą się przygotowywać do zaplanowanego na czwartek towarzyskiego spotkania z Włochami.

Mecz rozpocznie się o 20:45 na stadionie Wisły w Krakowie. W piątek, po pomeczowym rozruchu, młodzieżówka przeniesie się do Kielc, gdzie w poniedziałek zmierzy się z Czechami. Będzie to ostatni sprawdzian przed mistrzostwami Europy, które w czerwcu zostaną rozegrane na polskich boiskach. Rywalami Polaków w fazie grupowej będą Słowacja, Szwecja i Anglia. 

Przypomnijmy, że powołania do reprezentacji otrzymało aż czterech piłkarzy Ruchu. Patryk Lipski i Łukasz Moneta od dawna są ważnymi elementami drużyny Marcina Dorny. Jarosław Niezgoda trafił do niej jesienią, a dla Michała Helika to powrót do kadry po dwóch latach przerwy. „Niebiescy” wrócą do Chorzowa za tydzień, w poniedziałkowy wieczór lub we wtorek rano.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~eRkaUżytkownik anonimowy
~eRka
No photo~eRkaUżytkownik anonimowy
do ~PG:
No photo~PGUżytkownik anonimowy
21 mar 09:58 użytkownik ~PG napisał
Niezgoda jest zawodnikiem po7egłej , nie śmieRdzieli , hehe :) :) :)
A ilu zawodników Piasta jest w kadrze?
21 mar 18:56 | ocena:100%
Liczba głosów:10
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~PGUżytkownik anonimowy
~PG :
No photo~PGUżytkownik anonimowy
Niezgoda jest zawodnikiem po7egłej , nie śmieRdzieli , hehe :) :) :)
21 mar 09:58 | ocena:85%
Liczba głosów:13
85%
15%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii