Nocoń: Nie musimy się niczego wstydzić

Podbeskidzie przegrało z Arką Gdynia 1:2. Trener Górali nie mógł być zadowolony z takiego rozstrzygnięcia.

Adam Nocoń

Adam NOCOŃ, trener Podbeskidzia Bielsko-Biała: - Można powiedzieć, że była to nasza „piękna” porażka. Nie lubię takich „pięknych” porażek, ale trzeba przyznać, że mecz w naszym wykonaniu był bardzo dobry. Szczególnie w pierwszej połowie nie ustępowaliśmy Arce i byliśmy równorzędnym rywalem. Chciałbym oglądać swoją drużynę tak grającą w każdym meczu. Nie musimy się niczego wstydzić jeśli chodzi o grę czy zaangażowanie. Jeśli zespół dalej tak będzie funkcjonował, to przyjdą kolejne zwycięstwa.

W drugiej połowie Arka doszła do głosu i przez ok. 25 minut była bardzo groźna. Mądrze się broniliśmy i staraliśmy się wyprowadzić dobre kontry. Trochę nam zabrakło w nich jakości i dokładności. To miało wpływ na wynik. Nie zadaliśmy tego ciosu, który sprawiłby, że byśmy wygrali ten mecz.