Zadyma przed meczem GieKSy. Kibole starli się z funkcjonariuszami

Do dramatycznych scen doszło przed meczem GKS-u Katowice z Odrą Opole. W starciach pseudokibiców z policją ranny został funkcjonariusz oraz jeden z kiboli.

18.08.2012 1 LIGA SEZON 2012/2013 GKS KATOWICE - CRACOVIA
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Do scen doszło jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Szalikowcy zaatakowali policjantów, którzy doprowadzali kibiców przyjezdnych na stadion. Jeden z funkcjonariuszy został uderzony kamieniem i trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali dwóch najbardziej agresywnych kibiców.

 

Gdy sytuacja się zaogniła policjanci użyli gazu łzawiącego oraz broni gładkolufowej, co skończyło się fatalnie dla jednego z fanów. Kibol GKS-u Katowice został trafiony w oko kulą, trafił do szpitala i przejdzie operację, która może mu uratować wzrok.

Komentarze (15)

Napisz komentarz
No photo
No photo~KatowiceUżytkownik anonimowy
~Katowice
No photo~KatowiceUżytkownik anonimowy
do ~Lulus:
No photo~LulusUżytkownik anonimowy
28 sie 17 04:09 użytkownik ~Lulus napisał
Dlaczego dziennikarz który napisol tyn artykuł używa słów funkcjonariusz i kibol? Skąd ty wiesz że to był kibol? Skąd dowód? Dlatego że tam był? A może dostol rykoszetem? A może zadasz czlowieku pytanie dlaczego Funcjonariusz znów szczelal powyżej kolan g
Lulus a Ty wiesz co tam było!? Gdyby jak normalni ludzie kibicowali a nie szukali zadymy z kibicami przyjezdnych to by nie było tej interwencji Policji. Co Policja ma strzelać delikatnie i może w powietrze a banda bandytów będzie w nich rzucała cegłami, kamieniami i butelkami?! To nie dziw się, że do nich strzelali!! I bardzo dobrze bo przez takich bandytów nie da się normalnie mecz z rodziną oglądać. Patologia i neandertalczycy!!!
28 sie 17 09:29 | ocena:58%
Liczba głosów:24
58%
42%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HenrykUżytkownik anonimowy
~Henryk :
No photo~HenrykUżytkownik anonimowy
Bzdury dziennikarskie, za tendencyjność gościu nie powinien więcej nic publikować. Postrzelono niewinna osobę głąbie. Jestem zwykłym kibicem nie żadnym kibolem i w życiu częściej musiałem się chronić przed pałkami policyjnymi, gazem i kulami niż kibicami innych klubów.
28 sie 17 10:57 | ocena:79%
Liczba głosów:14
79%
21%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~EGONUżytkownik anonimowy
~EGON
No photo~EGONUżytkownik anonimowy
do ~Katowice:
No photo~KatowiceUżytkownik anonimowy
28 sie 17 09:29 użytkownik ~Katowice napisał
Lulus a Ty wiesz co tam było!? Gdyby jak normalni ludzie kibicowali a nie szukali zadymy z kibicami przyjezdnych to by nie było tej interwencji Policji. Co Policja ma strzelać delikatnie i może w powietrze a banda bandytów będzie w nich rzucała cegłami, k
A gdyby policja tak jak mówisz szczelała gdzie popadnie i rykoszetem dostało twoje dziecko żona czy inny członek rodziny (nie życzę) to kogo byś obwiniał? Tych kiboli?
28 sie 17 19:00 | ocena:63%
Liczba głosów:8
63%
38%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii