Odra Opole znów zgarnia pełną pulę. Tym razem w Siedlcach

Beniaminek z Opola wygrywa drugi mecz w tym sezonie - tym razem Odra okazała się lepsza od Pogoni Siedlce, pokonując ją 2:1. Tym samym z kompletem zwycięstw podopieczni Mirosława Smyły prowadzą w tabeli I ligi.

Odra Opole - Gornik Leczna

Po zeszłotygodniowej zaskakującej wygranej nad Górnikiem Łęczna, tym razem Odra miała teoretycznie prostsze zadanie mierząc się z Pogonią Siedlce. I z zadania wywiązała się bez zarzutu. Już w 15 minucie opolanie powinni prowadzić, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Wodecki.

Co odwlecze... Kwadrans później ten sam zawodnik zrehabilitował się za błąd i mocnym strzałem pokonał golkipera Pogoni. Drugiego gola Odra dorzuciła w drugiej połowie. Po rzucie rożnym i zagraniu Mateusza Perońskiego, piłka trafiła do Mateusza Bodziocha, a ten ulokował ją po raz drugi w siedleckiej bramce.

Pogoni udało się odpowiedzieć dopiero w ostatniej akcji meczu. Wtedy już jednak wiadomo było, że Odra w tym meczu nie stracą punktów.

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2 (0:1)

0:1 - Wodecki, 31 min

0:2 - Bodzioch, 52 min
1:2 - Wichtowski, 90 min

Pogoń: Stępniowski - Szrek (63. Wichtowski), Żytko, Czarnecki, Ratajczak - Polkowski, Chyła (78. Kitano), Jegliński, Zjawiński, Tomasiewicz (71. Świerblewski) - Paluchowski. Trener Adam ŁOPATKO.

Odra: Weinzettel - Brusiło, Cverna, Bodzioch, Winiarczyk - Maćczak, Peroński, Niziołek, Wodecki (77. Habusta), Marzec (66. Wepa) - Gancarczyk (66. Wojciechowski). Trener Mirosław Smyła

żółte kartki: Ratajczak, Paluchowski - Cverna, Wodecki, Maćczak, Weinzettel.