Raków zachęca kibiców do zakupu karnetu. Podwójny zwrot kasy za spadek!

Beniaminek I ligi przygotował dla swoich kibiców ciekawą promocję. Ci, którzy zakupią karnet na rundę jesienną, w przypadku spadku Rakowa z ligi nie tylko otrzymają zwrot pieniędzy, ale dostaną drugie tyle.

Polonia Warszawa - Rakow Czestochowa
 fot. Adam Starszyński  /  źródło: Pressfocus

To już druga tego typu akcja klubu z Częstochowy. W poprzednim sezonie Raków oferował swoim kibicom zwrot pieniędzy za karnet w przypadku braku awansu do I ligi. Teraz celem zespołu Marka Papszuna jest utrzymanie na zapleczu ekstraklasy, więc ekipa z Limanowskiego liczy na wsparcie fanów. Gdyby jednak upragniony cel nie został zrealizowany, posiadacze karnetu otrzymają zwrot podwójnej jego wartości.

 

- Wierzymy, że nasza drużyna osiągnie postawiony przed nią cel, czyli utrzyma się na zapleczu ekstraklasy. Dlatego po zeszłorocznej akcji zdecydowaliśmy się dwukrotnie podbić stawkę. Głośny doping płynący z trybun bardzo pomaga naszym piłkarzom, dodatkowo zależy nam na jak największej frekwencji podczas wszystkich meczów Nice 1 Ligi rozgrywanych na Limanowskiego. Myślę, że ta akcja to kolejny argument przekonujący do zakupu abonamentu na rundę jesienną - przekonuje prezes Rakowa Michał Świerczewski.

 

Karnety na rundę jesienną można zakupić w kasach przy stadionie oraz w internecie.

Z tej samej kategorii