Kolejna sparingowa porażka Podbeskidzia

Górale nie zachwycili w sparingu z siódmą drużyną słowackiej ekstraklasy. Gospodarze wybili dziś bielszczanom futbol z głowy.

Podbeskidzie
 fot. Krzysztof Dzierżawa  /  źródło: Pressfocus

Trzeci sparing, trzecia porażka, zero bramek po stronie zdobyczy - tak przedstawia się letni bilans Podbeskidzia. Podopieczni Jana Kociana w ostatnich dniach, delikatnie mówiąc, nie zachwycają. Dziś w Dunajskiej Stredzie przegrali z tamtejszym FC DAC 1904 0:3.

 

Górale tylko przez pierwsze dziesięć minut gry toczyli wyrównany bój z siódmym zespołem słowackiej ekstraklasy. Po tym czasie na murawie rządzili już tylko gospodarze. Strzelili dwie bramki w odstępie dwóch minut, a potem kontrolowali przebieg meczu. Bielszczanie w pierwszej połowie wypracowali sobie tylko jedną groźną sytuację - Tomasz Sierpina nie wykorzystał świetnego dogrania z rzutu wolnego Tomasza Podgórskiego. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Słowacy atakowali coraz groźniej, a gdy było trzeba, skutecznie neutralizowali zapędy piłkarzy Podbeskidzia. Kwadrans przed końcem strzelili trzeciego gola.

 

FC DAC Dunajska Streda - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (2:0)

Strzelcy bramek: nieznani (10 min, 12 min, 76 min)

 

Podbeskidzie: Leszczyński – Jaroch (46' Sierczyński), Kujawa (46' Wiktorski), Magiera, Moskiwk – Hanzel (65' Deja) – Sobczak (46' Kozak), Iliev (46' Rakowski), Podgórski (75' Matuszczyk), Sierpina, Kostorz (56' Oczko).

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~bksUżytkownik anonimowy
~bks :
No photo~bksUżytkownik anonimowy
No to się w głowie nie mieści!!! Przegrywamy do zera???? Co wy tam robicie na boisku??? A rozgrywki coraz bliżej no to sytuacja nie do pozazdroszczenia, a nie ma kto wbijać goli? O jaka szkoda!! Sprzedajmy jeszcze paru graczy przedszkole przyjdzie będzie grało lepiej.
9 lip 17 22:05
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~KokonUżytkownik anonimowy
~Kokon :
No photo~KokonUżytkownik anonimowy
Bez napastników to sobie możemy grać ale w bilarda!!!
9 lip 17 02:26
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii