Remisowy dwumecz Podbeskidzia na zakończenie zagrupowania

Remisowo zakończył się dwumecz, jaki rozegrało Podbeskidzie Bielsko-Biała ze Stalą Mielec. Tym samym bez porażki podopieczni Adama Noconia zakończyli zgrupowanie w Turcji.

Podbeskidzie
 źródło: Pressfocus

Bielszczanie od pierwszych minut starali się przejąć inicjatywę - sygnał do ataku dał już w 13 min Iliev, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem nieznacznie się pomylił. Swoje okazje mieli również chociażby Hanzel czy Jaroch, jednak w pierwszej połowie ta przewaga nie znalazła potwierdzenia w golach. 

 

Brak bramek w pierwszej połowie zrekompensowany został w drugiej, w której padły aż cztery. Tyle że początek ułożył się dla Podbeskidzia fatalnie. Szybkie dwa gole zdobyli piłkarze Stali - Górka oraz Sabłocha - i bielszczanie postawieni zostali pod ścianą. Podopieczni Adama Noconia ambitnie rzucili się do odrabiania strat, co przyniosło efekt - po wrzutce Hanzela z rzutu wolnego jeden z rywali interweniował tak niefortunnie, że przelobował własnego bramkarza. Później do remisu doprowadził Iliev i piłkarze Podbeskidzia mogli odetchnąć z ulgą.

 

W rewanżu takich emocji i zwrotów akcji już nie było. Adam Nocoń wystawił mocniejszą jedenastkę, która jednak nie poradziła sobie ze Stalą. Co prawda podobnie jak w pierwszym meczu Podbeskidzie starało się dominować, jednak niewiele z tego wynikało. Tym samym bielszczanie bezbramkowym remisem zakończyli zgrupowanie w Turcji.  

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2:2 (0:0)

Bramki: samobójcza, Iliev - Górka, Sabłocha

TSP: Fabisiak - Gach, Jaroch, Wiktorski, Moskwik - Kostorz, Hanzel, Matuszczyk, Iliev, Gutowski - Kolar

Mecz rozgrywany był 2x40 minut.

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 0:0 (0:0)

Podbeskidzie: Leszczyński - Modelski, Bougaidis, Malec, Oleksy (46. Wiktorski) - Kozak, Guga, Rakowski, Sierpina, Iliev (30. Hanzel, 75. Kostorz) - Sabala.

Z tej samej kategorii