Zagłębie rozwiązało kontrakt z Piotrem Mandryszem. Trener bliżej GieKSy

Piotr Mandrysz oficjalnie nie jest już trenerem Zagłębia Sosnowiec. Klub z ulicy Kresowej rozwiązał dziś kontrakt z 54-letnim szkoleniowcem za porozumieniem stron.

Zaglebie Sosnowiec - Bytovia Bytow
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Piotr Mandrysz objął ekipę Zagłębia 3 października ubiegłego roku. Poprowadził zespół w ośmiu meczach ligowych (3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki). Pod koniec listopada były trener m.in. GKS-u Tychy czy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza został jednak odsunięty od prowadzenia drużyny z ulicy Kresowej. Powodem był pogłębiający się brak komunikacji z drużyną. Po meczu z Pogonią Siedlce ówczesny kapitan zespołu, Sebastian Dudek w wywiadzie dla Polsatu Sport otwarcie skrytykował szkoleniowca.

- Konflikt z trenerem? Nie może być mowy o konflikcie, bo osoba, która prowadzi zespół, po prostu z nami nie rozmawia. Nie ma między nami chemii i tego nie da się już ukryć - powiedział Dudek.

Dziś Mandrysz rozwiązał kontrakt z Zagłębiem za porozumieniem stron. Jutro z kolei zostanie przedstawiony jako nowy szkoleniowiec GKS-u Katowice.

Komentarze (18)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
do ~Bazyl:
No photo~BazylUżytkownik anonimowy
14 cze 17 07:30 użytkownik ~Bazyl napisał
Jak na razie to Katowice od dekady się bujają w 1 lidze będąc ''murowanym kandydatem'' i to Gks Katowice jest pośmiewiskiem.Klub bez kibiców,drużyny i nawet bez flag bo te niedawno zdaje się że spłonęły w Chorzowie.Ps.skoro jesteś w temacie to powiedz mi
I jeszcze jedno...
Odnośnie tych Twoich ostatnich 10 lat których się uczepiłeś :
- GKS K. został ZDEGRADOWANY (po złości przez PZPN) za czasów Dziurowicza którego wcześniej usunięto ze struktur w warszawskiej centrali.
- Zagłębie S. samo spadło z Ekstraklasy i później jeszcze niżej. Dopiero dwa sezony temu wróciło na zaplecze E-klasy, więc...
GieKSa sportowo nie musi się niczego wstydzić tak jak wasze sosnowieckie pokraki, hihi... :)))
14 cze 17 15:32 | ocena:100%
Liczba głosów:8
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
do ~Intro:
No photo~IntroUżytkownik anonimowy
14 cze 17 15:24 użytkownik ~Intro napisał
Ale co Ciebie to obchodzi? Płacisz, miałeś pracować za Mandrysza, czy tak tylko lubisz sobie tutaj coś napisać?
Posłuchaj mnie mądralo....
To nie ja te głupoty napisałem że stać Sosnowiec na utrzymanie niepotrzebnego trenera "darmozjada" - jak Go mój poprzednik nieładnie określił.
- Jeżeli Sosnowiec na to stać to dlaczego wasz prezes zgodził się teraz na rozwiązanie kontraktu z Mandryszem wyrażając tym samym zgodę na Jego przejście do lokalnego rywala - największej konkurencji ZS w całej 1 lidze ?
14 cze 17 15:44 | ocena:88%
Liczba głosów:8
88%
13%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Szpieg szogunaUżytkownik anonimowy
~Szpieg szoguna
No photo~Szpieg szogunaUżytkownik anonimowy
do ~Bazyl:
No photo~BazylUżytkownik anonimowy
13 cze 17 22:19 użytkownik ~Bazyl napisał
Tak się składa że Sosnowiec stać na utrzymanie kolejnego darmozjada,prezes Zagłębia pół roku temu po kolejnej nieudanej próbie rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron powiedział że kontrakt będzie wypłacony co do złotówki a jeżeli trener Mandrysz będ
Nie znasz faktów, to trzymaj gębę na kłódkę. Sosnowiec wszystko wypłacił Mandryszowi, nawet za następny sezon. Tacy jesteście mocni w rachunkach i bogaci. Będę rechotał ze śmiechu, jak Katowice awansują, a wy dalej będziecie bujać się w 1 lidze.
14 cze 17 06:02 | ocena:82%
Liczba głosów:11
82%
18%
| odpowiedzi: 8
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii