GieKSa wygrywa, a trener Mandrysz... nie chce odpowiadać na pytania

GKS Katowice - Chrobry Glogow

GKS Katowice wygrał na własnym obiekcie z Olimpią Grudziądz 2:0. Teoretycznie na konferencji prasowej szkoleniowiec katowiczan, Piotr Mandrysz powinien zarażać entuzjazmem. Było jednak inaczej i po kilku zdaniach komentarza trener opuścił salę odmawiając odpowiedzi na pytania dziennikarzy.

Piotr MANDRYSZ, trener GKS-u Katowice: - Spotkanie było trudne. Cieszę się z zasłużonego zwycięstwa. Mogło być bardziej okazałe, ale nie ma co wybrzydzać. Mieliśmy jeden trudny moment w I połowie, uratował nas Sebastian Nowak. W II połowie bardzo ładna akcja dała nam prowadzenie, potem graliśmy konsekwentnie. Gol na 2:0 był rzadkiej urody. Ważne są te trzy punkty, równie ważne to, że zagraliśmy dopiero drugi mecz, w którym nie straciliśmy gola. Mam nadzieję, że teraz przywieziemy punkty z dwóch wyjazdów.

Jacek PASZULEWICZ, trener Olimpii Grudziądz: - Zdawaliśmy sobie sprawę z wagi meczu; oba zespoły są w miejscach, które je nie zadowalają. Mieliśmy na ten mecz plan, do przerwy był realizowany w 99 procentach. Chcieliśmy to kontynuować w II połowie, ale konsekwencja, determinacja i zaangażowanie po przerwie były po stronie GKS-u. Nie wróciliśmy do gry również po zmianach. Sytuacja jest trudna, ale w ostatnich 3 latach takie sytuacje bywały normą. Wygrzebywaliśmy się z nich i teraz też jestem optymistą.