Na Bukowej z Miedzią - wcześniej i taniej

25 listopada katowiczanie zakończą gry o punkty w tym roku. Ich rywalem będzie legnicka Miedź. Może to być - zwłaszcza w przypadku GieKSiarzy - gra o „przezimowanie” w ścisłej czołówce pierwszej ligi.

GKS - Miedź
 fot. gkskatowice.eu  /  źródło: SPORT

Mimo to - przynajmniej na tę chwilę - Polsat Sport nie przewiduje bezpośredniej transmisji z potyczki siódmej obecnie drużyny tabeli z jej wiceliderem. Wyższe oceny u decydentów zyskały planowane w 19. kolejce starcia Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Łęczna i Stali Mielec z GKS-em Tychy.

 

W tej sytuacji - już na własną rękę - działacze GKS-u zmienili godzinę rozpoczęcia konfrontacji z legniczanami. Miast o 18.00, rozpocznie się ona dwie godziny wcześniej. Wszystko za sprawą siatkarzy katowickich, którzy tego samego dnia zagrać mają z Aluronem Virtu Zawiercie. Aby kibice katowiccy mogli śledzić na żywo obydwa widowiska, mecz w PlusLidze najpewniej rozpocznie się o 18.30.

 

Ustalono także, że bilety na „Blaszok” na spotkanie z Miedzią kosztować będą tylko 5 złotych - połowę tej kwoty, którą trzeba było wyłożyć na inne mecze rundy jesiennej, kupując bilety w przedsprzedaży.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Wszyscy na blaszok !!!
15 lis 17 09:01 | ocena:92%
Liczba głosów:13
92%
8%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii