„Jestem wściekły” - mówi trener niedoszłego lidera pierwszej ligi

W Wielkoczwartkowy wieczór GieKSa przegrała u siebie z Miedzią Legnica 0:2. Trener gości w pomeczowej wypowiedzi skupił się na... aspektach pozapiłkarskich. Opiekun gospodarzy - wręcz przeciwnie: analizował dogłębnie porażkę.

GKS Katowice - Miedz Legnica
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

- Gratuluję moim zawodnikom zwycięstwa. Zagraliśmy dobry mecz - to jedyne odniesienie Ryszarda Tarasiewicza do boiskowych wydarzeń przy Bukowej. - Cieszę się, że mogliśmy zagrać dziś. Nie chcę być patetyczny, ale to jest wyjątkowy tydzień... - szkoleniowiec Miedzi nawiązywał do szczególnego wymiaru tych dni. Zresztą to na jego wniosek spotkanie przeniesiono ostatecznie z Wielkiego Piątku (rok temu te same drużyny grały właśnie tego dnia, tyle że w Legnicy) na Wielki Czwartek.

ZOBACZ SKRÓT MECZU GKS - MIEDŹ

- Trudno coś sensownego powiedzieć... - Jerzy Brzęczek zaczął niemal tak samo, jak po meczu w Sosnowcu. - Spotkanie było wyrównane, ale to my popełniliśmy w końcówce ewidentny błąd, po którym zabrakło również asekuracji. Mieliśmy w meczu 3-4 podobne sytuacje, w których zabrakło dokładności w wycofaniu piłki z bocznego sektora na przedpole bramki gości - ani razu takiej akcji nie zamknęliśmy. Miedź dwukrotnie pokazała nam, jak należy to robić... - kontynuował z westchnieniem. I - w przeciwieństwie do wielu konferencji po potyczkach przegranych - tym razem nie krył irytacji postawą (niektórych) podopiecznych.

- Po raz pierwszy jestem strasznie wściekły na to, co zrobiliśmy. Tym bardziej, że w dwóch poprzednich meczach wypracowaliśmy sobie niezłą pozycję, a tym spotkaniem wszystko to zaprzepaściliśmy. Jeżeli nie będziemy wygrywać na własnym stadionie, to trudno myśleć o awansie - przypominał na koniec z goryczą.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Nie rozumie?Logiczne że pieniądze podatnika wyprowadza się z miasta przez kluby a kogo wyniki!
14 kwi 17 04:04 | ocena:69%
Liczba głosów:13
31%
69%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~andrzejUżytkownik anonimowy
~andrzej :
No photo~andrzejUżytkownik anonimowy
murooooooooooowany kandytat
14 kwi 17 10:15 | ocena:63%
Liczba głosów:8
38%
63%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~chopUżytkownik anonimowy
~chop :
No photo~chopUżytkownik anonimowy
Ochojec jest NIEBIESKI
14 kwi 17 19:32 | ocena:100%
Liczba głosów:9
0%
100%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii