Płać, katowiczaninie, i nie pytaj!

Skandaliczny był w sobotę sposób, w jaki zawodnicy GKS-u od 25 minuty prezentowali się na boisku. Wyjaśnić tego żadnymi racjonalnymi argumentami nie sposób; zwłaszcza jeżeli jest się tylko obserwatorem z boku, bez wiedzy na temat przyjętej taktyki, wyników testów motorycznych itp.

GKS Katowice - MKS Kluczbork
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Jerzy Brzęczek uznał samego siebie za niewładnego znalezienia odpowiedzi na pytanie o to, co się stało na murawie; nie po raz pierwszy zresztą - o czym już pisaliśmy po spotkaniu z Sandecją. Piłkarzom z kolei zakneblowano usta decyzją o zakazie udzielania wypowiedzi, sprowadzając niezwyczajne przecież wydarzenia do słów nie pierwszoplanowego działacza na stronie internetowej.

W ten sposób miejska spółka - skonsumowawszy przez kilka minionych lat kilkadziesiąt milionów złotych z kieszeni mieszkańców Katowic - jasno dała blisko 300 tysiącom obywateli miasta do zrozumienia, że jedyne, co im się od niej należy, to „przywilej” kupienia biletu na mecz. Płać i nie pytaj!

Żenująca polityka informacyjna (swoją drogą najliczniejszy w klubach pierwszej ligi dział medialny też miał wielokrotnie związane ręce...) dotycząca drużyny piłkarskiej w minionych miesiącach, tym samym osiągnęła swe apogeum. Poza natrętnym PR-em nie zostało z niej nic...

Komentarze (6)

Napisz komentarz
No photo
No photo~boikotUżytkownik anonimowy
~boikot :
No photo~boikotUżytkownik anonimowy
Nie chcieli tego awansu i chyba nie chodzi tylko o kopaczy :( Nie chce go zresztą większość tej ligi.To najbardziej komiczny sezon jaki pamiętam,znaczy byłby komiczny gdyby ta farsa nie odbywała się za publiczne pieniądze.Nie dla topienia publicznej kasy w "zawodowy"sport.Dodam że kibicuje GieKSie od 40 lat ;(
22 maja 17 11:47 | ocena:67%
Liczba głosów:9
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~istotnyUżytkownik anonimowy
~istotny :
No photo~istotnyUżytkownik anonimowy
Cała praca Zarządu polega na dbaniu o swoje układy w Radzie Miasta i u Prezydentów. A reszta ich nie intersuje
22 maja 17 13:21 | ocena:89%
Liczba głosów:9
89%
11%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~redUżytkownik anonimowy
~red :
No photo~redUżytkownik anonimowy
a czemu pan się tak dziwi? wystarczy sprawdzić kto odpowiada za media w klubie (ciepłe posadki za miejskie pieniądze to lepsze zajęcie niż gazeta codzienna)
22 maja 17 11:23 | ocena:78%
Liczba głosów:9
78%
22%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii