„Fosa”, Kuba i... pogoń za kolegami

Jest nieźle! - tak Tomasz Foszmańczyk. pomocnik GKS-u, określił aktualny stan rekonwalescencji po niedawnej operacji kręgosłupa, a konkretnie - przepukliny międzykręgowej.

Gornik Leczna - GKS Katowice
 fot. Adam Starszyński  /  źródło: Pressfocus

Choć jeszcze w połowie rundy jesiennej w klubie z Bukowej z niepokojem myślano o interwencji chirurgicznej, obawiając się kilkumiesięcznej przerwy, niezbędnej na rehabilitację, ostatecznie zabieg okazał się mniej skomplikowany. Już kilkadziesiąt godzin po nim „Fosa” wziął udział w gali „Złotych Buków 2017”, a jeszcze przed świętami wybrał się na kilkudniowy wypoczynek na... Kubę. - To był okres zaleconego przez lekarzy „nicnierobienia” - uśmiecha się pomocnik GKS-u. Po powrocie - znów zgodnie ze wskazówkami rehabilitantów - wrócił jednak już do aktywności sportowej. - Rowerek, siłownia, nieco dłuższe spacery; generalnie stopniowe zwiększanie obciążenia - wyjaśnia swój obecny „status zdrowotny” Tomasz Foszmańczyk.
Katowiczanie - przypomnijmy - na pierwszych w nowym roku zajęciach spotkać się mają 13 stycznia. „Fosa” też się na nie wybiera. - Będę jednak mieć swój własny harmonogram przygotowań - nie kryje GieKSiarz. „Własny”, czyli nieco przesunięty w czasie o parę tygodni. Na przykład w trakcie lutowego zgrupowania w Turcji drużyna „zejdzie” już z obciążeń. - A ja właśnie tam będę musiał popracować intensywniej - zaznacza piłkarz z Bukowej. - Mam nadzieję, że w tym okresie będę gonił kolegów już tylko fizycznie. Zdrowotnie powinienem być gotowy - dopowiada.

 

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~kUżytkownik anonimowy
~k :
No photo~kUżytkownik anonimowy
Panu Fosie już dziekujemy więcej go nie chcemy...
29 gru 17 01:11 | ocena:67%
Liczba głosów:6
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~GKSUżytkownik anonimowy
~GKS :
No photo~GKSUżytkownik anonimowy
Trzymam Kciuki brakowalo go na jesien Druzynie!!!
4 sty 01:15
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~KibicUżytkownik anonimowy
~Kibic :
No photo~KibicUżytkownik anonimowy
Fosa udowodnij tymi poniżej że się mylą, stać Cię !!! Jeśli odpuścisz może być tylko niżej. Do roboty.
29 gru 17 21:41 | ocena:67%
Liczba głosów:3
33%
67%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii