Debiutant Podbeskidzia: Dobrze, że Chojniczanka po przerwie nie grała na 100 procent

Podbeskidzie Bielsko-Biała w kompromitującym stylu przegrała z Chojniczanką Chojnice 0:4, wszystkie bramki tracąc w drugiej połowie. Co prawda winy za to nie ponosi debiutant w Podbeskidziu, Paweł Oleksy, który na boisku pojawił się po przerwie, jednak na pewno nie będzie dobrze wspominał tego spotkania.

Pawel Oleksy
 fot. tspodbeskidzie.pl  /  źródło: Materiał prasowy

Paweł OLEKSY: Czasami bywa tak, że zespół grający w osłabieniu ustawia się mocno w defensywie i zdarza się tak, iż takiej drużynie trudniej jest strzelić bramkę niż w konfrontacji 11 na 11. Dzisiaj niestety bramkę na 1:0 straciliśmy zbyt szybko zaraz po czerwonej kartce, nie udało nam się ustabilizować formacji i od tego czasu pierwsza połowa się posypała. Ciężko coś po takim meczu mówić, gdy dostaje się cztery bramki do przerwy, ale może i dobrze, że Chojniczanka po przerwie nie grała na 100 procent i nie dążyła do strzelenia kolejnych bramek. My stawiliśmy im czoło, ustawiając się dwoma liniami w defensywie i to zapobiegło utracie kolejnych bramek, a co za tym idzie całkowitej kompromitacji w dzisiejszym spotkaniu. Na pewno ciężko wchodzi się na boisku przy takim wyniku, ale taka była sytuacja, że trzeba było wzmocnić prawą stronę defensywy i to po części w drugiej połowie sie udało. Cieszę się ze swojego debiutu i tego, że mogłem pojawić się na boisku natomiast z wyniku i gry nie mogę być zadowolony.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~gbUżytkownik anonimowy
~gb :
No photo~gbUżytkownik anonimowy
Pan redaktor jest tak świetny, ze nie czyta tego co napisał WOW!!!!!!!!
21 sie 17 10:23
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~jurikTSPUżytkownik anonimowy
~jurikTSP :
No photo~jurikTSPUżytkownik anonimowy
Co za pierdoły znowu piszecie...!? Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, a nie drugiej! Ogarnijcie się trochę i sprawdzajcie treść nim coś opublikujecie!
19 sie 17 23:37 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii