GieKSa ma nowego sponsora. Osiedle Zalesie na koszulkach piłkarzy z Bukowej

Wiemy już, czyje logo będzie widnieć na koszulkach GKS-u Katowice w tym sezonie. Głównym sponsorem klubu z ulicy Bukowej zostało Osiedle Zalesie.

Siarka Tarnobrzeg - GKS Katowice
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

W poprzednich rozgrywkach sponsorem strategicznym GieKSy była Aasa Polska S.A. Ale wraz z początkiem nowego sezonu umowa nie została przedłużona i klub musiał szukać nowego sponsora. Dziś podczas prezentacji zespołu ogłoszono, że na koszulkach piłkarzy GKS-u Katowice będzie widnieć logo Osiedla Zalesie.

 

 

 

Jak czytamy na stronie internetowej GKS-u, Osiedle Zalesie jest "inwestycją spółki MOJ S.A. (...), która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji sprzęgieł oraz urządzeń wiertniczych przeznaczonych głównie dla potrzeb przemysłu". Osiedle Zalesie to nowoczesny kompleks domów zlokalizowanych w sercu tzw. "Zielonych Płuc" Katowic.

 

- GieKSa to uznana marka w polskim sporcie. Jesteśmy przekonani, że obecność reklamy Osiedla Zalesie na koszulach katowickich piłkarzy sprawi, że nasza inwestycja stanie się bardziej rozpoznawalna. Liczymy, że nasza współpraca z klubem przełoży się także na sportowe sukcesy GKS-u, na które bardzo liczymy - mówi Roman Łój, Prezes Zarządu MOJ S.A.

 

- Dziękujemy MOJ S.A. za zaangażowanie w sprawy GieKSy. To dla nas szczególny partner ze względu na fakt silnych powiązań historycznych całej grupy kapitałowej z GKS-em Katowice. Obecność nowego głównego sponsora w klubie to pozytywny sygnał przed startem nadchodzącego sezonu. To także kolejny dowód na to, że klub oparty jest na stabilnych fundamentach organizacyjnych, a dochody z Klubu Biznesu stanowią ważne źródło funkcjonowania spółki – podkreśla Wojciech Cygan, prezes GKS-u Katowice.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~jurekUżytkownik anonimowy
~jurek :
No photo~jurekUżytkownik anonimowy
niech żyje p. Łój,wieczny prezes :) z takim sponsorem napewno zajedziemy daleko :D
28 lip 17 10:48
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii