Dariusz Dudek: Są takie mecze, których nie można przegrać

Porażka boli, ale musimy ciężko pracować na to, żeby wyjść z tego kryzysu. Mam nadzieję, że nam się to uda - powiedział po porażce z Wigrami Suwałki trener Zagłębia Sosnowiec.

Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

ARTUR SKOWRONEK (trener Wigier Suwałki): - Boisko nie pozwoliło drużynom na grę finezyjnej piłki, budowanie ataku poprzez tworzenie akcji na swojej połowie i płynne przenoszenie jej na połowę przeciwnika. Dlatego nastawiliśmy się na konsekwentną grę w obronie. Zespół był naprawdę poukładany i odebrał atuty przeciwnikowi. Gratuluję drużynie cierpliwości, konsekwentnego szukania swojej szansy, płynnego przechodzenia z obrony do ataku. Jedna z takich akcji skończyła się trafieniem. Będzie nas to napędzało, ale nadal mamy dużo pokory i czekamy na mecz w środę.

 

DARIUSZ DUDEK (trener Zagłębia Sosnowiec): - Są takie mecze, których nie można przegrać. Graliśmy u siebie z drużyną umiejscowioną w tabeli podobnie ja my, Mamy swoje problemy i to widać. Powiedziałem zawodnikom, że jeżeli nie idzie wygrać to w najgorszym przypadku remis i pracujemy dalej. Porażka boli, ale musimy ciężko pracować na to, żeby wyjść z tego kryzysu i mam nadzieję, że nam się to uda.

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~Goliat ZSUżytkownik anonimowy
~Goliat ZS :
No photo~Goliat ZSUżytkownik anonimowy
Wcześniej było mendzenie że na pewno wyjdziemy z tego kryzysu, teraz że mam nadzieję a prezio z ekspertrem Stankiem pewnie już są dogadani z nowym koleżką z wspólnych imprez i będzie jeszcze max 2 kolejki znowu nowy wielki trenejro. Nie wiem czy śmiać się czy plakac. Żenada i amartoszczyzna.
23 wrz 17 23:08 | ocena:100%
Liczba głosów:6
100%
0%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Big Ben Użytkownik anonimowy
~Big Ben
No photo~Big Ben Użytkownik anonimowy
do ~Goliat ZS:
No photo~Goliat ZSUżytkownik anonimowy
23 wrz 17 23:08 użytkownik ~Goliat ZS napisał
Wcześniej było mendzenie że na pewno wyjdziemy z tego kryzysu, teraz że mam nadzieję a prezio z ekspertrem Stankiem pewnie już są dogadani z nowym koleżką z wspólnych imprez i będzie jeszcze max 2 kolejki znowu nowy wielki trenejro. Nie wiem czy śmiać się
Dudek jest tak samo słabym trenerem jak Araszkiewicz, Mandrysz i Banasik.
24 wrz 17 09:18 | ocena:100%
Liczba głosów:6
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ZagłębiakUżytkownik anonimowy
~Zagłębiak :
No photo~ZagłębiakUżytkownik anonimowy
Trzeba było brać do Zagłębia trenera, a nie po układach celebrytę bez nabiału! Brat załatwił POsadę, a ta go przerosła, co było pewne na sto procent!
24 wrz 17 09:43 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii