Alan Czerwiński opuszcza GieKSę i przechodzi do Zagłębia Lubin

Alan Czerwiński w najbliższym sezonie nie będzie już zawodnikiem GKS-u Katowice. Klub nie przedłużył kontraktu z 24-letnim obrońcą, który właśnie zasił szeregi Zagłębia Lubin.

GKS Katowice - GKS Tychy
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Czerwiński reprezentował barwy GKS-u przez ostatnie pięć sezonów. W sumie rozegrał 143 spotkania. W minionych rozgrywkach zaliczył 30 występów. Od 1 lipca prawy obrońca będzie zawodnikiem Zagłębia Lubin. Dziś podpisał 3-letni kontrakt. - Od kilku sezonów Alan Czerwiński pukał do ekstraklasy, wyrobił sobie dobrą markę na jej zapleczu i prezentował coraz wyższy poziom. W minionym sezonie został uznany najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji w I lidze, co potwierdza jego dyspozycję. Nasi skauci regularnie oglądali Alana i wystawili mu bardzo pozytywne oceny. Czerwiński to pracowity zawodnik, który idealnie pasuje do systemu pracy Piotra Stokowca - ocenił na łamach oficjalnej strony klubu prezes zarządu Zagłębia, Robert Sadowski.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~silesianfanUżytkownik anonimowy
~silesianfan :
No photo~silesianfanUżytkownik anonimowy
Strasznie szkoda że taki zawodnik odchodzi jeszcze za darmo. Mało jest takich obrońców którzy jeszcze coś grają do przodu chociaż Dawid Abramowicz też zaczyna się rozkręcać.Powodzenia Alan
20 cze 17 07:07 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii