Odra Opole na remis w ekstraklasowiczem

KGHM Zaglebie Lubin - Odra Opole

Beniaminek I ligi zremisował 1:1 w sparingu z Zagłębiem Lubin. Bramkę dla zespołu z Opola zdobył Vaclav Cverna.

Podopieczni Mirosława Smyły są w drodze na obóz przygotowawczy w Grodzisku Wielkopolskim. W międzyczasie opolanie rozegrali mecz kontrolny w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem. Wynik meczu otworzył w 14. minucie Filip Starzyński. Trzy minuty później wyrównał Vaclav Cverna, który tego lata przeszedł do Odry z Wigier Suwałki. Więcej bramek już nie padło.

Zagłębie Lubin - Odra Opole 1:1 (1:1)
1:0 - Starzyński, 14 min

1:1 - Cverna, 17 min

ZAGŁĘBIE: Martin Polaczek - Aleksandar Todorovski, Lubomir Guldan, Jarosław Jach (46, Bartosz Kopacz), Daniel Dziwniel - Bartłomiej Pawłowski (46, Arkadiusz Woźniak), Jarosław Kubicki, Jakub Tosik (46 , Filip Jagiełło), Filip Starzyński, Łukasz Janoszka (46, Krzysztof Janus) - Martin Neszpor (46, Jakub Świerczok). W II połowie grali także: Konrad Forenc, Adam Matuszczyk, Damian Oko, Serafin Szota, Alan Czerwiński, Adam Buksa.

ODRA: (skład wyjściowy) Tobiasz Weinzettel - Robert Trznadel, Rafał Brusiło, Vaclav Cverna, Martin Baran - Jakub Habusta, Marek Gancarczyk, Rafał Niziołek, Marcin Wodecki, Mateusz Wrzesień - Szymon Skrzypczak.