Rocha: Wszystko się ułoży

O kilka interesujących spraw zapytaliśmy trenera Ruchu Juana Ramona Rochy.

Spotkanie Ruchu Chorzow z kibicami w Mikolowie
 źródło: Pressfocus

Zbigniew CIEŃCIAŁA: Tuż przed zamknięciem okienka transferowego pojawili się na zajęciach dwaj pomocnicy. Oprócz nich zaskoczycie jeszcze kimś nowym?
Juan Ramón ROCHA:- Nie jest to łatwy temat. Już na początku przygotowań mieliśmy listę zawodników, którymi byliśmy zainteresowani. Jednego z nich bardzo chciałem, ale, choć byliśmy blisko porozumienia, nagle zrezygnował i wybrał inną drużynę. Dlatego nie odpowiem teraz wiążąco na to pytanie.

 

Ruch musi do środy spłacić swoim wierzycielom 2,8 miliona złotych. W innym przypadku Komisja Licencyjna dołoży wam kolejnych sześć minusowych punktów. Ta sytuacja ma wpływ na atmosferę w zespole. Dołują zespół takie dramatyczne informacje?
Juan Ramón ROCHA:- To nie nasza działka. My i zawodnicy nie powinniśmy myśleć o tych problemach. Już inni się tym zajmują. Nas interesuje tylko boisko. Mamy do wykonania na treningach określoną pracę. Nie myślimy o tym co będzie w środę, w czwartek, bo nie mamy na to żadnego wpływu. To sytuacja zawieszona w powietrzu, a co będzie dalej – zobaczymy. Jestem jednak przekonany, że wszystko dobrze się ułoży.

 

Wyniki przeprowadzonych badań napawają optymizmem przed inauguracją wiosny?
Juan Ramón ROCHA:- Jest zdecydowana poprawa współczynnika wytrzymałości, ale tego się spodziewałem, ponieważ dobrze przepracowaliśmy cały okres przygotowawczy. W stu procentach zrealizowaliśmy nasze założenia, a forma zespołu szła w górę ze sparingu na sparing. Ta optymalna dyspozycja ma być gotowa na pierwszy tegoroczny mecz ligowy. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele będzie zależało od dobrego startu. Wierzę, że tego dnia będziemy w najlepszej formie.

 

Komentarze (8)

Napisz komentarz
No photo
No photo~Olivia sie nie uspRawiedliwiaUżytkownik anonimowy
~Olivia sie nie uspRawiedliwia
No photo~Olivia sie nie uspRawiedliwiaUżytkownik anonimowy
do ~PG GKS:
No photo~PG GKSUżytkownik anonimowy
27 lut 20:20 użytkownik ~PG GKS napisał
Ruch jakby nie był pewien że nie odzyskałby te minusy to nie ryzykowałby. Też jestem zdania , że Ruch odzyska te punkty. Teraz spokojnie utrzymanie i za rok wracacie do elity. Piast już czka na super derby z Ruchem. Powodzenia.
Tyś jest psychol i wez sie lecz! Mało ci że jako zomowiec pałowałeś bezbronnych ludzi.
Najlepsze jest kibicować zgodnie z duchem sportu. Twoje porównania są chore ty milicyjny recisto. Odpowiedz mi w takim samym duchu. Co jest lepsze być w ZOMO jak ty, czy być zwyklym, szarym człowiekiem.? Co ci musiało walnąć na dekiel żeś poszedł na Zomowca. Kariera zakompleksionego wsioka?
Tylko u was sa działacze typu Kręcina. Tylko u was byla korupcja, afery i skandale!
Tylko u was jest buta i przerośnięte ego chwascika małego. Jednym słowem macie patole syf na całego!
1 mar 00:37 | ocena:100%
Liczba głosów:6
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ciekawsko maRyna fRom city fRynaUżytkownik anonimowy
~ciekawsko maRyna fRom city fRyna :
No photo~ciekawsko maRyna fRom city fRynaUżytkownik anonimowy
Ciekawa jestem kto w tym sezonie prócz Ruchu jeszcze spadnie? Dobrze by było jakby tak z nami spadły Tychy i Sosnowiec. Wtedy to mielibymy qpa deRbow w II lidze jeszcze wiyncy jak teraz w I lidze :D
28 lut 23:59 | ocena:100%
Liczba głosów:6
100%
0%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ciekawsko maRynaUżytkownik anonimowy
~ciekawsko maRyna
No photo~ciekawsko maRynaUżytkownik anonimowy
do ~anty krupniol :
No photo~anty krupniol Użytkownik anonimowy
27 lut 22:33 użytkownik ~anty krupniol napisał
Nie wydaje mi sie bo Ruch jutro płaci - info 100%
To idz spac bo C I-I uja tam wiesz tyle co w Zabrzu ukradniesz krupniolk i je zjesz. Ta kara odjecia 6 punktów jest zawieszono i bedzie od nowa rozpatrywano. zRozumiano?
1 mar 00:29 | ocena:100%
Liczba głosów:6
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii