Wygrana Odry Opole w sparingu

Piłkarze Odry Opole wygrali w meczu sparingowym z Gryfem Wejherowo 2:1.

Odra Opole - Pogon Siedlce

Nie ca co ukrywać, że piłkarze z Opola byli faworytami tego spotkania. Jednak to goście pierwsi strzelili gola. Jednak Odra szybko strzeliła dwa kolejne gole i mecz zakończył się ich zwycięstwem.

Było to trzecie towarzyskie zwycięstwo Odry Opole w zimowym okresie przygotowawczym. Wcześniej pokonali Ślęzę Wrocław (6:2) oraz Olimpię Grudziądz (1:0).

Gryf Wejherowo - Odra Opole 1:2 (0:0)

Bramki dla Odry: Robert Trznadel 64, Szymon Skrzypczak 89

Odra Opole: (I połowa) Tobiasz Weinzettel - Rafał Brusiło, Aleksander Kowalski, Václav Cverna, Łukasz Winiarczyk - Marek Gancarczyk, Sebastian Bryłka, Mateusz Peroński, Filip Żagiel, Mateusz Marzec - Bartłomiej Maćczak. (II połowa) Maciej Styrczula (71 Maciej Turek) - Robert Trznadel, Martin Baran, Mateusz Bodzioch, Łukasz Winiarczyk (65 Rafał Brusiło) - Tomáš Mikinič, Jakub Habusta, Tomasz Wepa, Rafał Niziołek, Marcin Wodecki - Szymon Skrzypczak.