Milen Gamakow: Graliśmy trochę lepiej niż Cracovia

Ruch Chorzów w pierwszym ligowym meczu w tym roku przegrał u siebie z Cracovią 0:1. Z takiego wyniku niezadowolony był Milen Gamakow, dla którego był to oficjalny debiut w barwach "Niebieskich".

Milen Gamakow
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

– Inaczej sobie wyobrażałem swój debiut w Ruchu. Mamy świadomość jak ważny był ten mecz i że musieliśmy go wygrać. Myślę, że nie zasłużyliśmy na porażkę, bo patrząc na przebieg całego spotkania to graliśmy trochę lepiej niż Cracovia – stwierdził po meczu nowy zawodnik Ruchu.

 

– Wystarczył moment nieuwagi, głupia strata w środku pola i rywale wypracowali sobie idealną okazję, którą zamienili na bramkę. Zabrakło nam w tym momencie koncentracji. Nie możemy sobie pozwolić na takie błędy w kolejnych meczach – dodał Milen Gamakow.

– Od początku było widać, że kto pierwszy zdobędzie gola ten wygra. Wystarczyło, żeby jedna z drużyn popełniła poważny błąd i niestety byliśmy to my. Gdyby Cracovia popełniła taki błąd to myślę, że też byśmy go wykorzystali, a mecz potoczyłby się zupełnie inaczej. Jesteśmy bardzo rozczarowani końcowym rezultatem – stwierdził Bułgar.

 

Kolejnym rywalem Ruchu będzie Legia Warszawa. Spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę o 18:00.

 

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~PGUżytkownik anonimowy
~PG :
No photo~PGUżytkownik anonimowy
Ruch się utrzyma.
12 lut 17 18:36 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~WOZ Z PZPNUżytkownik anonimowy
~WOZ Z PZPN :
No photo~WOZ Z PZPNUżytkownik anonimowy
Ten Gamakow jest tak samo nawiedzony jak Fornalik. Czy naprawdę jest ktoś komu się teraz gra Ruchu podoba ,nie mówiąc już o skuteczności ? Z taką grą to i w 1 lidze byliby ostatni.
14 lut 17 11:48
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~FANUżytkownik anonimowy
~FAN
No photo~FANUżytkownik anonimowy
do ~eRka:
No photo~eRkaUżytkownik anonimowy
12 lut 17 14:40 użytkownik ~eRka napisał
I co, PG, te lebry się utrzymają??? Chyba w snach. Rok nic nie grają, żadnych zmian(a nawet osłabienie) i nagle zaczną punktować? Trzeba się z tym pogodzić, że niestety furgomy...
ale za to DERBY:), są plusy
13 lut 17 08:45
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii