Trzy mecze 7. kolejki I ligi przełożone na 13 września

Spotkania 7. kolejki I ligi: Ruch Chorzów - GKS Tychy, Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz zostaną rozegrane 13 września. W każdym z przypadków chodzi o fakt powołania piłkarzy do reprezentacji młodzieżowych.

Ruch Chorzow - Chrobry Glogow
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Mecze 7. kolejki I ligi zostały zaplanowane na pierwszy weekend września. Nie wszystkie jednak zostaną rozegrane w pierwotnym terminie. Już wczoraj Ruch Chorzów informował, że złożył wniosek do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN o przełożenie tego meczu. Ma on związek z powołaniami do kadr młodzieżowych dla Mateusza Hołowni (U-21) oraz Bartłomieja Kulejewskiego (U-18). Podobnie postąpiły Zagłębie Sosnowiec i GKS Katowice, których zawodnicy także wyjadą na zgrupowanie juniorskich reprezentacji Polski.

 

Prośby tych ekip zostały pozytywnie rozpatrzone. Ostatecznie mecze te zostaną rozegrane 13 września (godzina pozostaje do ustalenia). Jeśli chodzi o mecz Ruchu Chorzów, będzie to pierwsza w tym sezonie ligowa potyczka przy ulicy Cichej, która zostanie rozegrane z udziałem publiczności.

 

13 września swój mecz zagra także Podbeskidzie, które podejmie u siebie Olimpię Grudziądz.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~prezes PatermanUżytkownik anonimowy
~prezes Paterman :
No photo~prezes PatermanUżytkownik anonimowy
Chwała Ci Panie Boże,
ostatnie modły i złapanie w Kościele złodzieja pomogły :)
26 sie 17 14:34 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii