Mecz GKS - Sandecja bez udziału kibiców gości

Decyzją Wojewody Śląskiego jutrzejszy mecz GKS-u Katowice z Sandecją Nowy Sącz odbędzie się bez udziału kibiców gości.

GKS Katowice - Arka Gdynia
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

To miało być święto futbolu. GKS Katowice jutro o 17.45 podejmie lidera rozgrywek - Sandecję Nowy Sącz. Zespół Radosława Mroczkowskiego o 4 punkty wyprzedza drużynę z Bukowej oraz Zagłębie Sosnowiec. Zwycięstwo GieKSy w jutrzejszym starciu z pewnością otworzyłoby jej drogę do upragnionej ekstraklasy.

 

Wiemy już, że piątkowego pojedynku na stadionie GKS-u na pewno nie zobaczą kibice Sandecji. Wszystko przez decyzję Wojewody Śląskiego, który postanowił zamknąć jutro sektor gości. Zaskoczony tą decyzją jest nie tylko klub z Nowego Sącza, ale także GieKSa, której zdaniem nie zachodziły przesłanki do zastosowania takiego zakazu.

 

To nie pierwszy raz, kiedy mecz GKS-u Katowice na stadionie przy ulicy Bukowej odbywa się bez udziału kibiców przyjezdnych. 29 kwietnia kibice GKS-u Tychy nie dopingowali swojego zespołu podczas derbów.

Komentarze (10)

Napisz komentarz
No photo
No photo~MeskoUżytkownik anonimowy
~Mesko :
No photo~MeskoUżytkownik anonimowy
Jeśli Katowice raz po raz nie są w stanie organizacyjnie sprostać przyjęciu kibiców gości, oznacza to, że posiadanie przez nich licencji na 1 ligę jest dużym nieporozumieniem. Oczywiście tym bardziej taki klub nie powinien nigdy dostać licencji na występy w ekstraklasie! Po co taki klub ma zajmować miejsce komuś kto organizacyjnie wyprzedza Katowice o całą epokę i przyjmie godnie kibiców rywali na stadionie, a nie pod blaszaną wiatą ze złomowanych przystanków autobusowych.
11 maja 17 19:55 | ocena:53%
Liczba głosów:17
53%
47%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~GOROLUżytkownik anonimowy
~GOROL :
No photo~GOROLUżytkownik anonimowy
Panowie ani GKSu ani. za żadnym klubem ze śląska nie przepadam od czasu kiedy połączyli województwo ale mieszanie polityki i decyzji wojewody z normalnymi kibicami to przesada.Podejrzewam że i klub miał mało do powiedzenia co do decyzji, to wygląda na układ i reanimacje politycznego piaru trupa który już dawno powinien być w pierwszej lidze.Na śląsku jest bardzo dużo drożyn w pierwszej lidze a wojewoda może zamknąć każdy stadion bo tak chce.Stadiony bez polityki takie yransparenty powinny wisieć sport to sport a ci od koryta odrywani powinni być tylko do przecięcia wstęgi.AMEN
11 maja 17 22:10 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Podlesie GKSUżytkownik anonimowy
~Podlesie GKS :
No photo~Podlesie GKSUżytkownik anonimowy
Szkoda słów...panie wojewoda idź pan do lekarza a komentarze typu że w Katowicach nie chcą kibiców gości są po prostu debilne
11 maja 17 17:25 | ocena:78%
Liczba głosów:9
78%
22%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii