Testował go Górnik, chciała Jagiellonia, ale zostaje na Ludowym

Mateusz Wrzesień, który wiosną był najlepszym zawodnikiem Zagłębia, nie znalazł zatrudnienia w ekstraklasie i znów zagra w Sosnowcu. W czwartek podpisze nowy kontrakt.

MATEUSZ WRZESIEN
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Mateusz Wrzesień w rundzie wiosennej należał do najlepszych zawodników Zagłębia Sosnowiec. Wydawało się, że na poziomie II ligi 20-letni pomocnik po prostu się marnuje, ale latem nie znalazł zatrudnienia w ekstraklasie.

 

Testował go Górnik Zabrze, a w Jagiellonii Białystok ustalił nawet warunki kontraktu i miał przejść testy medyczne. Nie doszło jednak do nich i piłkarz jesienią wciąż występować będzie w Zagłębiu. W czwartek ma stawić się w Sosnowcu na treningu i podpisać nową umowę.

 

- Ten, kto będzie mnie chciał wyciągnąć z Zagłębia, będzie się musiał napocić - przekonuje Wrzesień. - To bardzo dobry klub, z tradycjami, kibicami, ekstraklasowym trenerem i bardzo fajnym prezesem. Czuję się w Sosnowcu szanowany i na każdym kroku kibice dają mi to odczuć. Stanę na głowie, byśmy awansowali w tym sezonie do I ligi i pokażę, że mogę rozegrać jeszcze lepszą rundę, aniżeli miałem wiosną. Mamy bardzo fajną paczkę. Wręcz można będzie nazwać nas takim II-ligowym Realem Madryt, bo jak na ten szczebel rozgrywkowy skład będzie wyglądał imponująco - dodaje.

 

 

Więcej w czwartkowym "Sporcie".

Czy Mateusz Wrzesień sprawdziłby się w ekstraklasie?

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~katUżytkownik anonimowy
~kat :
No photo~katUżytkownik anonimowy
Jutro? Jutro to se możecie. Nowy portal i takie rzeczy robicie. Do jutra to napiszą o tym inni i tam se to przeczytam a taki napis że więcej w czwartkowym Sporcie nie przekona mnie do kupna gazety.
9 lip 14 16:19
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii