Mateusz Abramowicz przedłużył kontrakt

24-letni bramkarz co najmniej przez najbliższy rok będzie reprezentować barwy GieKSy. Kibice klubu uznali go za "Odkrycie roku" i nagrodzili "Złotym Bukiem"

Mateusz Abramowicz
 /  fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus


24-letni Abramowicz trafił do GKS-u przed rokiem ze Śląska Wrocław. W poprzednim sezonie wystąpił w 21 meczach ligowych. Dobra postawa zaowocowała nagrodą kibiców, czyli Złotym Bukiem w kategorii „odkrycie roku”.

Dotychczasowa umowa Abramowicza z GKS-em Katowice wygasała z końcem czerwca. Na mocy nowego kontraktu bramkarz będzie reprezentował barwy naszego klubu przez kolejny sezon. – Od początku podkreślaliśmy, że chcemy przedłużyć kontrakt z Mateuszem. Wierzymy, że podtrzyma wysoką dyspozycję z poprzedniego sezonu i będzie rywalizował z Sebastianem Nowakiem o miejsce w bramce GieKSy – mówi Dariusz Motała, menedżer sekcji piłki nożnej.

- Bardzo się cieszę z pozostania w GieKSie. W Katowicach czuję się bardzo dobrze i uważam, że mogę się tutaj rozwinąć. Wiadomo, jaki cel będzie nam przyświecał na kolejny sezon. Czeka nas trudne zadanie, ale będziemy na to gotowi. Chcę walczyć o swoje marzenia i mogę zagwarantować, że dam z siebie 100 procent - mówi Abramowicz.

Z tej samej kategorii