Moneta wkrótce w Legii?

Łukasz Moneta w najbliższych dniach ma wrócić do Legii Warszawa. Pytanie, czy stołeczny zespół odsprzeda 23-letniego pomocnika.

Ruch Chorzow - Gornik Leczna
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Kilka dni temu pisaliśmy, że Legia Warszawa zdecydowała się aktywować opcję pierwokupu Łukasza Monety. Chorzowski klub zarobi na sprzedaży piłkarza około 100 tysięcy euro. Formalnie transfer ma zostać dokonany w przyszłym tygodniu. - W poniedziałek rano mamy jeszcze jedno spotkanie dotyczące kontraktu Łukasza, ale właściwie wszystko jest ustalone. Na wtorek zaplanowano testy medyczne, po których możemy spodziewać się prezentacji zawodnika - mówi Paweł Staniszewski, agent Monety, cytowany przez portal sport.tvp.pl.

 

Wszystko wskazuje, że trener Jacek Magiera będzie chciał dać szansę lewonożnemu piłkarzowi. Nie można jednak wykluczyć, że zostanie on odsprzedany, jeśli pojawi się ciekawa oferta. Po MME zainteresowanych nie brakuje. Monetę chciało Leeds United, kilka zespołów ze Szwajcarii oraz Lech Poznań i Zagłębie Lubin. Zapytania wysłało również kilka innych drużyn z ekstraklasy. Przy Cichej mogą więc wzdychać, bo będący w potrzebie Ruch na transferze Monety zarobiłby znacznie więcej. Piłkarz trafił jednak do Chorzowa z Legii na takich, a nie innych warunkach i nic już nie można z tym zrobić. Zawsze jednak jakieś pieniądze trafią do „Niebieskich", co jest pocieszające...

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Legia w tym roku zero transferów,sama lipa!
1 lip 17 10:04 | ocena:100%
Liczba głosów:4
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
"Zawsze jednak jakieś pieniądze trafią do „Niebieskich", co jest pocieszające..."
HAHA, POCIESZAJCIE SIĘ ŚMIErDZĄCE PArÓWY !!!
1 lip 17 18:42 | ocena:100%
Liczba głosów:4
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii