Hanzel blisko. Co z Jankowskim?

Łukasz Hanzel czeka na decyzje związane z jego najbliższą przyszłością.
 /  fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Kibice Ruchu z ciekawością przyglądają się kadrowym... ruchom. Dojdzie do nich "na dniach"?

Z zespołem pojechało trzech nowych piłkarzy: Łotysz Aleksejs Visnakovs, Łukasz Moneta i Jakub Żmuda. Do zespołu dojechał później Łukasz Hanzel. Były pomocnik Wigier Suwałki rozmawiał wcześniej z działaczami w sprawie warunków umowy. Strony są bardzo bliskie porozumienia i piłkarz na dniach ma podpisać kontrakt, podobnie jak Moneta.

 

O angaż w zespole walczy także boczny obrońca Żmuda. Zawodnik rezerw Ruchu na treningach z pierwszą drużyną sprawia bardzo korzystne wrażenie. Cała czwórka wystąpi w środowym sparingu z czeską Opavą (godz. 15.00). Mecz kontrolny ma być rozgrywany trzy razy po 30 minut. W Rybniku-Kamieniu przebywają także Artur Lenartowski i Michał Szewczyk. Obaj otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu klubu, ale na razie nie znaleźli jeszcze nowego pracodawcy.

 

Możliwe, że w tym tygodniu rozstrzygnie się kwestia powrotu Macieja Jankowskiego. „Jankes” chce odejść z Wisły i ponownie trenować pod okiem Waldemara Fornalika. Ofensywny pomocnik w Krakowie nie potrafił się zaaklimatyzować. Na razie ma jednak wciąż ważną umowę z Wisłą.

 

#EuroMisja2016: Kiedy Robert Lewandowski zdobędzie Złotą Piłkę?

 

Z tej samej kategorii