Lechia Gdańsk chce Jakuba Araka

Nadal nierozstrzygnięta jest kwestia Jakuba Araka. Napastnikiem Ruchu Chorzów, który chce rozwiązać kontrakt z powodu zaległych wypłat, interesuje się Lechia Gdańsk.

Ruch Chorzow - Chrobry Glogow
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Trener Ruchu, Krzysztof Warzycha zdecydował się w piątek odsunąć od kadry meczowej Jakuba Araka. Napastnik złożył w klubie wniosek o rozwiązanie umowy ze względu na poślizgi w wypłatach. Jego menedżer Mariusz Piekarski mówił wcześniej, że piłkarz ma propozycję gry w ekstraklasie. Nieoficjalnie mówi się, że snajpera chce ściągnąć Lechia Gdańsk. Na razie wspomniany wniosek nie został zgłoszony do PZPN-u. Klub rozmawia z Arakiem. Jeśliby piłkarz miał odejść z Cichej, Ruch chciałby na jego transferze zarobić.

 

Sprawa ma się rozwiązać w tym tygodniu, ale we wtorkowym spotkaniu z Podbeskidziem 22-latek raczej też nie wystąpi. - Czy zagra jeszcze w zespole? Tego nie wiem, jeśli jednak nie zamierza u nas grać, to nie będziemy go na siłę trzymać - odpowiada Warzycha, który ma jednak coraz większe pole manewru. W piątek poza wspomnianymi Posinkoviciem i Zawalem, dobry występ zaliczył Mateusz Hołownia, a pod koniec wszedł napastnik Adam Setla. Dzisiaj mają zostać zatwierdzeni kolejni piłkarze. Do klubu dotarł certyfikat rozgrywającego Mello, Brazylijczyka z włoskim paszportem.

Komentarze (12)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
do ~OLX jAgA:
No photo~OLX jAgAUżytkownik anonimowy
21 sie 17 10:05 użytkownik ~OLX jAgA napisał
Bez przesady. Ruch to jeden z największych klubów w Polsce i mają najwięcej kibiców na Górnym Śląsku. Przechodzą lekki kryzys, a to po skandalicznych poprzednich złodziejskich władzach. Max za 2 lata ich znowu zobaczymy w najwyższej klasie rozgrywkowej. C
To że "Ruch to jeden z największych klubów w Polsce"z tym zgoda - jeden Z największych,
ale że "mają najwięcej kibiców na Górnym Śląsku" to już tylko twoje marzenia.
W zeszłym sezonie średnia na Ruchu to 6,300 kibiców na mecz i to w Ekstraklasie a na 1-ligowego Górnika przychodziło średnio po 10,600 kibiców. W tym sezonie w Zabrzu we wszystkich 3 dotychczas rozegranych meczach było zawsze ponad 22 tyś. na każdym szpilu - Więc masz tu porównanie skali kibiców, kto ma ich najwięcej.
23 sie 17 04:04 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~OLX jAgAUżytkownik anonimowy
~OLX jAgA
No photo~OLX jAgAUżytkownik anonimowy
do ~AntyŚląsk:
No photo~AntyŚląskUżytkownik anonimowy
21 sie 17 09:38 użytkownik ~AntyŚląsk napisał
Tak to jest jak biedaków dopuszczają do gry w 1 lidze do okręgówki ten Ruch!
Bez przesady. Ruch to jeden z największych klubów w Polsce i mają najwięcej kibiców na Górnym Śląsku. Przechodzą lekki kryzys, a to po skandalicznych poprzednich złodziejskich władzach. Max za 2 lata ich znowu zobaczymy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Czego im życzę.
21 sie 17 10:05 | ocena:61%
Liczba głosów:23
61%
39%
| odpowiedzi: 5
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~19R20Użytkownik anonimowy
~19R20 :
No photo~19R20Użytkownik anonimowy
Brać , wspaniały napastnik!
21 sie 17 09:07 | ocena:78%
Liczba głosów:18
78%
22%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii