Krzysztof Warzycha: Brakuje zgrania

- Cały czas szukamy zawodników, którzy mogliby wzmocnić Ruch. Najbardziej potrzebujemy graczy do linii obrony. Na ostatnie dwa tygodnie przygotowań chciałbym już mieć drużynę, którą będziemy grali w lidze - powiedział trener "Niebieskich" po przegranym sparingu z ROW-em Rybnik.

Ruch Chorzow - ROW 1964 Rybnik
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Ruch w sobotę uległ ROW-owi 1964 Rybnik 1:3. Autorem jedynej dla "Niebieskich" bramki w tym spotkaniu był testowany Chorwat, Vilim Posinković. Po spotkaniu trener spadkowicza, Krzysztof Warzycha przyznał, że ta porażka nie ma dla niego żadnego znaczenia. - Jesteśmy na obozie, że wyniki w tym okresie są różne - raz się wygrywa, raz się przegrywa. Widać było dzisiaj, że zespołowi brakuje świeżości po wczorajszym podwójnym treningu. Najważniejsze to realizowanie założeń taktycznych, wynik jest w tej chwili sprawą drugorzędną. Dodam też, że brakuje zgrania, jest u nas wielu testowanych zawodników - podkreślił szkoleniowiec. Nie potrafił jednak odpowiedzieć na pytanie, który z zawodników obserwowanych przez sztab szkoleniowy na dłużej zagości przy ulicy Cichej. - Cały czas szukamy zawodników, którzy mogliby wzmocnić Ruch. Najbardziej potrzebujemy graczy do linii obrony. Na ostatnie dwa tygodnie przygotowań chciałbym już mieć drużynę, którą będziemy grali w lidze - powiedział trener Ruchu.

 

- Piłkarze się uczą. Musimy być zdyscyplinowani, czasem tego brakuje. Musimy nad tym popracować. To co zakładamy sobie w szatni, musi być realizowane na boisku bez względu na wynik meczu - dodał Warzycha.

 

Ruch zakończył właśnie tygodniowe zgrupowanie w Rybniku Kamieniu. Trener "Niebieskich" był zadowolony z tego obozu. - Klub zapewnił nam tutaj bardzo fajne warunki. Chciałbym tu być dłużej, ale niestety, mogliśmy spędzić tu tylko tydzień. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy na takich zgrupowaniach dłużej - zakończył Krzysztof Warzycha.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~mniej niż zeroUżytkownik anonimowy
~mniej niż zero :
No photo~mniej niż zeroUżytkownik anonimowy
realne szanse to zero szans na utrzymanie tej 1 ligi.
9 lip 17 20:56 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii