Krzysztof Warzycha: Zawodnicy zostawili mnóstwo zdrowia na boisku

Mówiłem chłopakom, że jeśli wykonuje się dobrą robotę, to efekty muszą przyjść - zdradził po zwycięskim meczu ze Stomilem Olsztyn szkoleniowiec Ruchu Chorzów.

Ruch Chorzow - Stomil Olsztyn
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

KRZYSZTOF WARZYCHA (trener Ruchu Chorzów): - Wszyscy nasi gracze zostawili dzisiaj mnóstwo zdrowia na boisku. Była presja po tych czterech porażkach. Słowa uznania dla chłopaków, bo mimo że prawie całą drugą połowę grali w dziesiątkę, potrafili stwarzać sytuacje bramkowe. Od razu jednak po meczu mówiłem w szatni, że czeka nas we wtorek trudne spotkanie z Podbeskidziem.

Posinković to doświadczony zawodnik, przyczynił się do wygranej, ale niech pokaże się z dobrej strony również w kolejnych spotkaniach. My lubimy popadać z jednej skrajności w drugą. Czy Arak zagra jeszcze w Ruchu? Wiem jedynie, że chce odejść z klubu. Jeśli nie zamierza u nas grać, jego wola, nie będziemy go na siłę trzymać.

Cieszę się, że drużyna pod moją wodzą wygrała pierwszy mecz. Mówiłem chłopakom, że jeśli wykonuje się dobrą robotę, to efekty muszą przyjść.

 

TOMASZ ASENSKY (trener Stomilu Olsztyn): - Gratulacje dla trenera Warzychy i jego zespołu. Jadąc na ten teren, przestrzegałem, że to nie jest sprawdzian z matematyki, że to nie jest sprawdzian z liczb, tylko inny rodzaj testu. To sport i tu jest wszystko możliwe. Niestety ten mecz od początku nam się nie układał. Błędy, jakie popełniliśmy, trudno byłoby zmieścić w dużym worku. Nie można popełniać tych, które napędzają rywala. Gdy mogliśmy konstruować ataki, w błahy sposób pozbywaliśmy się piłki. Uważam, że to był nasz najsłabszy mecz w tym sezonie. Nie mam nic na nasze usprawiedliwienie. Z zerowym bilansem wracamy do domu.

Komentarze (7)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
do ~Mały:
No photo~MałyUżytkownik anonimowy
19 sie 17 01:28 użytkownik ~Mały napisał
Są tu dalej jacyś fani Smagorowicza?
Są, zerknij do lusterka to go zoboczysz :)))
Jak kibicujesz Patermanowi i mu ufosz to jesteś jego fanem. A kupiłeś karnet ?
W ten sposób nabijosz kasa Smagora do którego nadal należy Ruch.
Pat jest ino jego podstawionym słupem !!! NArKA.
19 sie 17 08:53 | ocena:53%
Liczba głosów:15
53%
47%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~OlafUżytkownik anonimowy
~Olaf :
No photo~OlafUżytkownik anonimowy
Cieszy ambicja i walka. To coo się rzuca w oczy to zbyt mało wyrachowania ale po młodym zespole należy się tego spodziewać. Doświadczenie przyjdzie z czasem ale trzeba gromadzić punkty już teraz
18 sie 17 23:34 | ocena:58%
Liczba głosów:19
58%
42%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Kibic Ruchu od 66lat Użytkownik anonimowy
~Kibic Ruchu od 66lat :
No photo~Kibic Ruchu od 66lat Użytkownik anonimowy
Ale z Podbeskidziem to dno szrott . Zawodnicy wypompowani, ślamazarni, po prostu nie wiedza Co maja na boisku robić. Nie chce Gucia krytykować, powtarzam po stokroć: Ruch potrzebuje trenera TRENERA, TRENERA, i jeszcze raz TRENERA.
22 sie 17 23:02 | ocena:100%
Liczba głosów:2
0%
100%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii