Krzysztof Warzycha: Przyszły sezon pokaże, jakim jestem trenerem

Ruch Chorzow - Gornik Leczna

Szkoleniowiec Ruchu Chorzów nie zrealizował misji utrzymania w ekstraklasie. Remis w ostatnim meczu z Górnikiem Łęczna "Niebiescy" uratowali w doliczonym czasie gry.

KRZYSZTOF WARZYCHA (trener Ruchu Chorzów): - Nie powinno się mnie oceniać za tak krótki okres. Przyszły sezon pokaże, jakim jestem trenerem. W I połowie mogło wyglądać, że mamy grę pod kontrolą, a schodziliśmy przegrywając 0:2. W przerwie padło kilka ostrych słów. Niech się nie martwią ci, którzy chcą, abym rzucał mięsem. W drugiej połowie po przerwie graliśmy lepiej. Żal, że drużyna spada czwarty raz w historii. Sprawiliśmy zawód sobie, kibicom. Piłkarze od jutra mają urlopy, a rozpoczynamy przygotowania 22 czerwca.