Kontuzja owiana tajemnicą. Co się dzieje z Damianem Chmielem?

Pomocnik Podbeskidzia w ostatnich tygodniach ma problemy zdrowotne. Jakie? Tego nie może zdradzić ani trener zespołu spod Klimoczoka, ani sam zawodnik. Wiadomo jednak, że w najbliższym meczu ze Zniczem nie zobaczymy go na boisku.

Podbeskidzie, Chmiel
 fot. Krzysztof Dzierżawa  /  źródło: Pressfocus

W Katowicach, przeciwko GKS-owi, nie zagrał Damian Chmiel. Pomocnik Podbeskidzia w tygodniu poprzedzającym wygrane spotkanie doznał kontuzji. Cała sprawa jest dosyć tajemnicza, bo nie udało nam się dowiedzieć, co tak naprawdę stało się zawodnikowi i jak poważny jest uraz. Ani w klubie, ani od trenera, ani też bezpośrednio od piłkarza...

 

- Na pewno Damian nie zagra przeciwko Zniczowi. Trzeba poczekać na oficjalny komunikat klubu – powiedział nam wczoraj po południu trener bielskiej drużyny, Jan Kocian. - W najbliższym spotkaniu nie zagram. Przepraszam, ale nie mogę więcej powiedzieć – to z kolei słowa samego zawodnika. Po takiej reakcji należy zatem sądzić, że sprawa jest poważna. Na ile? Dowiemy się wówczas, kiedy zdecyduje o tym klub.

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~Piknik z TSPUżytkownik anonimowy
~Piknik z TSP :
No photo~Piknik z TSPUżytkownik anonimowy
Jednak jest za kim płakać, bo Chmiel w formie i "w chęciach" był dużym wzmocnieniem klubu. Ale ostatnio już mu się zbytnio nie chce umierać za TSP i pewno żałuje że nie odszedł po spadku. Chciałby porządzić jako starzyk a nie chcą mu dać. Dać mu wolną rękę w podziękowaniu za dotychczas i finał. Dziś już wielkiej straty dla TSP nie będzie.
7 kwi 17 15:15 | ocena:100%
Liczba głosów:4
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~BB fanUżytkownik anonimowy
~BB fan :
No photo~BB fanUżytkownik anonimowy
A poważniej to zgadzam się z przedmówcami. Jego gra w ostatnich 2 latach to cienizna i najlepiej zarówno dla drużyny jak i zawodnika Chmiela byłoby gdyby odszedł z klubu tam gdzie znajdzie nową motywację np. do okręgówki powalczyć o awans, bo tam jeszcze mógłby pokozaczyć. Na 1 ligę obecnie stanowczo za słaby.
7 kwi 17 16:59 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~BB fanUżytkownik anonimowy
~BB fan :
No photo~BB fanUżytkownik anonimowy
Jajka mu urwało jak spadał z ekstraklasy i wstyd o tym mówić ale po kaleczeniu na boisku przez całą jesień i kawałek wiosny widać, że to poważne inwalidztwo.
7 kwi 17 16:52 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii