Protest "Niebieskich" oddalony. Komisja Ligi nie zajmie się meczem Arka - Ruch

Arka Gdynia - Ruch Chorzow
 fot. Piotr Matusewicz  /  źródło: Pressfocus

Nie będzie powtórki spotkania 36. kolejki ekstraklasy Arka Gdynia - Ruch Chorzów. Komisja Ligi odwołała protest chorzowian w sprawie niesłusznie zdobytej bramki przez Rafała Siemaszkę.

"Niebiescy" chcieli anulowania wyniku sobotniego meczu oraz ponowne jego rozegranie w najbliższym możliwym terminie po tym jak sędzia Tomasz Musiał uznał bramkę Rafała Siemaszki. Napastnik Arki wpakował ręką piłkę do siatki. Ruch zremisował 1:1 i stracił szansę na utrzymanie w ekstraklasie.

 

Komisja Ligi na podstawie obowiązujących przepisów nie znalazła żadnych podstaw formalnych do rozpatrzenia protestu Ruchu. Co więcej, pismo złożone przez klub zostało przez Komisję pozostawione bez rozpoznania.

Komentarze (11)

Napisz komentarz
No photo
No photo~Misiu 66 Użytkownik anonimowy
~Misiu 66 :
No photo~Misiu 66 Użytkownik anonimowy
Wiadomo ze nic już nie zrobią tak zarządził prezes PZPN to jest zemsta za smagora co glosowol no Wojciechowskiego a po drugie zycza na meczu takiej sytuacji co by było przeciwko Legii i zoboczymy co zrobi Boniek niech legia przegro z Lechią i bydzie dupno kontrowersja a sędzia uzna na korzyść Lechii Gdańsk a a po trzecie juz w lipcu było głośne po szpilu z Rumunią ze jeden z całej switwy zarządu PZPN powiedziol ze jeden spadkowicz znany to ruch o tym nawet godol smagor jak go wyciepli z obrad
31 maja 21:13 | ocena:50%
Liczba głosów:4
50%
50%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Obiektywny kibicUżytkownik anonimowy
~Obiektywny kibic
No photo~Obiektywny kibicUżytkownik anonimowy
do ~Misiu 66 :
No photo~Misiu 66 Użytkownik anonimowy
31 maja 21:13 użytkownik ~Misiu 66 napisał
Wiadomo ze nic już nie zrobią tak zarządził prezes PZPN to jest zemsta za smagora co glosowol no Wojciechowskiego a po drugie zycza na meczu takiej sytuacji co by było przeciwko Legii i zoboczymy co zrobi Boniek niech legia przegro
Zemsta ??? na was nie ma po co się mścić, takie są przepisy i koniec. wy jesteście w obecnej chwili bardziej znienawidzeni w tym kraju jak legła za te wszystkie przekręty. Gdzie jest kasa dla Norymbergi ? bo o innych przekrętactwach już chyba wszystko napisano. Udało się dzięki Polonii, wywaliliście Podbeskidzie to teraz czas na was oszuści. 4-liga to dla was max.
1 cze 08:04 | ocena:50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Ruda Laska Użytkownik anonimowy
~Ruda Laska :
No photo~Ruda Laska Użytkownik anonimowy
To jeszcze nie koniec. W razie czego znajdą sie kwity na ryżego.
31 maja 18:44 | ocena:50%
Liczba głosów:10
50%
50%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii