Los trenera Podolińskiego jest przesądzony? Prezes Podbeskidzia już ma następcę

Podbeskidzie Bielsko-Biala - Slask Wroclaw
 fot. Paweł Berek  /  źródło: Pressfocus

Jest niemal przesądzone, że Robert Podoliński nie będzie pracował w Podbeskidziu. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca i najprawdopodobniej nie zostanie przedłużony.

Podoliński ma swoich zwolenników wśród sponsorów Górali, jednak prezes i miasto chcą zmiany trenera. - W tym tygodniu usiądziemy do rozmów i zdecydujemy o przyszłości - mówi szkoleniowiec.

 

Tomasz Mikołajko już jednak szuka kandydatów. - Chcę, by trenerem został ktoś z marką na polskim rynku, ale jednocześnie mający rozeznanie w I lidze - przyznaje.

 

Faworytem do posady trenera Górali jest Kazimierz Moskal, ostatnio prowadzący Wisłę Kraków, z którym prezes już się spotkał.

Komentarze (24)

Napisz komentarz
No photo
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
~kibic :
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
faktem jest że Podoliński popełnił błędy w ostatniej fazie,ale były one spowodowane zbyt małym doświadczeniem w ekstraklasie jego jako trenera,inna sprawa to model klubu ekstraklasowego poprzedniego "prezesa" oraz brak dalekowzrocznej wizji właścicieli,zaszłości są tak duże ze skutkowało to spadkiem i mimo rozpoczęcia przebudowy organizacyjnej w klubie brak fundamentalnych podstaw takich jak baza treningowa dla drużyny czy też boiska dla akademii będzie się jeszcze długo odbijało czkawką w następnych sezonach
15 maja 16 19:52 | ocena:88%
Liczba głosów:8
88%
13%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
~kibic :
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
Przede wszystkim to piłkarze grają, a nie trener!
Ciekaw jestem ilu z nich zostanie w Podbeskidziu na pierwszą ligę pewnie większość odejdzie. W sumie większość miała to gdzieś czy w Bielsku będzie Ekstraklasa czy nie.
Kontrakty powinny być tak zawierane by w takim przypadku jak drużyna spada do 1 ligi z przymusu w drużynie zostają wszyscy zawodnicy (odchodzą tylko zawodnicy z których klub sam chce zrezygnować) z pensami o 50-70 % niższymi dostosowanymi do poziomu 1 ligi. Wtedy wiedzieliby, że warto się starać by nie spadać z Ekstraklasy!
16 maja 16 10:19 | ocena:86%
Liczba głosów:7
86%
14%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~poiUżytkownik anonimowy
~poi :
No photo~poiUżytkownik anonimowy
wine nie tylko ponosi trener ale on w pierwszej kolejności dostaje strzał. ja dalej sie bede czepiał organizacji klubu. moze tym razem mój wpis zostanie wyświetlony . jak ma byc walka zawodników którzy na mecz o 15,30 do Bydgoszczy z bielska jada o 5 rano. jak mają byc wypoczęci jak maja walczyć o exstraklase jak podejście klubu jest na poziomie okręgówki. w dzien meczu to do chorzowa czy gliwic można jechać
15 maja 16 21:27 | ocena:83%
Liczba głosów:6
83%
17%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii