Jurij Szatałow: Dziw bierze, że na takim poziomie tak można sędziować

GKS Tychy - Stal Mielec

Komentarze trenerów Pogoni Siedlce i GKS-u Tychy po dzisiejszym meczu przy ul. Edukacji, zakończonym wygraną gości z Mazowsza 3:2.

Bartosz TARACHULSKI, trener Pogoni Siedlce: - Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie i w mojej ocenie zasłużyliśmy absolutnie na te trzy punkty. Jestem bardzo dumny z chłopaków, którzy dziś oddali dużo zdrowia na boisku. Takie zaangażowanie, wola walki, determinacja, którą pokazali, mogła się podobać. Nie uniknęliśmy też błędów. Prowadziliśmy 2:0, wkradło się w nasze poczynania zbyt dużo rozluźnienia, zespół z Tychów zdołał wyrównać. Wydawało się, że skończy się remisem, ale w końcówce udało nam się po raz kolejny wyjść na prowadzenie i wygrać. Gospodarze dziś również zagrali dobre spotkanie, pokazali charakter, nie poddali się i grali do końca. Ten mecz naprawdę mógł się podobać.

Jurij SZATAŁOW, trener GKS-u Tychy: - Trzeba stwierdzić, że był to nasz najsłabszy mecz w sezonie. Zwłaszcza pierwsza połowa. Graliśmy bez rytmu, bardzo wolno, przegrywaliśmy dużo pojedynków w środku pola. Przeciwnik często przejmował inicjatywę. Próbowaliśmy to zmienić, ale nie szło. Dopiero po zmianach w przerwie udało nam się odrobinę przyspieszyć grę. Mieliśmy kilka sytuacji. Dziw bierze, że na takim poziomie tak można sędziować. Nie wiem... Nie uciekamy od odpowiedzialności za naszą grę. Sędzia to też uczestnik meczu, ale czasami to po prostu brak słów. Trudno coś powiedzieć