Jurij Szatałow: Dziw bierze, że na takim poziomie tak można sędziować

Komentarze trenerów Pogoni Siedlce i GKS-u Tychy po dzisiejszym meczu przy ul. Edukacji, zakończonym wygraną gości z Mazowsza 3:2.

GKS Tychy - Stal Mielec
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Bartosz TARACHULSKI, trener Pogoni Siedlce: - Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie i w mojej ocenie zasłużyliśmy absolutnie na te trzy punkty. Jestem bardzo dumny z chłopaków, którzy dziś oddali dużo zdrowia na boisku. Takie zaangażowanie, wola walki, determinacja, którą pokazali, mogła się podobać. Nie uniknęliśmy też błędów. Prowadziliśmy 2:0, wkradło się w nasze poczynania zbyt dużo rozluźnienia, zespół z Tychów zdołał wyrównać. Wydawało się, że skończy się remisem, ale w końcówce udało nam się po raz kolejny wyjść na prowadzenie i wygrać. Gospodarze dziś również zagrali dobre spotkanie, pokazali charakter, nie poddali się i grali do końca. Ten mecz naprawdę mógł się podobać.

 

Jurij SZATAŁOW, trener GKS-u Tychy: - Trzeba stwierdzić, że był to nasz najsłabszy mecz w sezonie. Zwłaszcza pierwsza połowa. Graliśmy bez rytmu, bardzo wolno, przegrywaliśmy dużo pojedynków w środku pola. Przeciwnik często przejmował inicjatywę. Próbowaliśmy to zmienić, ale nie szło. Dopiero po zmianach w przerwie udało nam się odrobinę przyspieszyć grę. Mieliśmy kilka sytuacji. Dziw bierze, że na takim poziomie tak można sędziować. Nie wiem... Nie uciekamy od odpowiedzialności za naszą grę. Sędzia to też uczestnik meczu, ale czasami to po prostu brak słów. Trudno coś powiedzieć

Komentarze (9)

Napisz komentarz
No photo
No photo~przechodzieńUżytkownik anonimowy
~przechodzień :
No photo~przechodzieńUżytkownik anonimowy
Już mecz z Cracovią był gwizdany przeciw GKS, a właściwie dla Cracovii. Różnie bywa z sędziowaniem. Ale chyba czas w GKS na ruch jak w Ruchu... Chorzów, póki jest miejsce 11-ste a nie 15-ste.... Dobrze że wreszcie napastnik coś strzela. Same modlitwy o powrót Grzeszczyka niczego nie załatwią. Chyba ostatni dzwonek, bo zaczyna być jak przed rokiem.
1 paź 17 09:12 | ocena:67%
Liczba głosów:3
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~franekUżytkownik anonimowy
~franek :
No photo~franekUżytkownik anonimowy
Panie Szatałow czas się już skończył
30 wrz 17 20:49 | ocena:63%
Liczba głosów:8
63%
38%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~FANUżytkownik anonimowy
~FAN :
No photo~FANUżytkownik anonimowy
Panie Bednarski, jak tam samopoczucie??
30 wrz 17 21:00 | ocena:60%
Liczba głosów:10
60%
40%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii