Jurij Szatałow: Szkoda, że nie potrafimy utrzymać nawet remisu

GKS Tychy przegrał już swój 6 mecz w sezonie, z czego aż 5 na wyjeździe. Tym razem tyszanie okazali się gorsi od Miedzi Legnica, której ulegli 1:2. Trener Jurij Szatałow skomentował na konferencji prasowej grę swoich zawodników i jak sam podkreśla, problem w drużynie widzi w sferze psychologicznej...

GKS II Tychy - Polonia Bytom

Jurij SZATAŁOW, trener GKS Tychy: - Gratuluję Miedzi dobrej gry, dobrego zespołu i zwycięstwa. Pierwsze 20 minut zaczęliśmy bardzo dobrze, zdobyliśmy gola. Strata bramki źle zadziałała na nas. Zaczęliśmy grać bardzo nerwowo, mieliśmy dużo strat w środku. Miedź prowadziła atak pozycyjny, ale myślę, że wyprowadzaliśmy dosyć groźne, szybkie ataki. W drugiej połowie gra z jednej i drugiej strony się załamała, ale kontra Miedzi była zabójcza. Na pewno naszym minusem jest to, że nie potrafimy utrzymać nawet remisu. To wpływa na nastroje zawodników

Dominik NOWAK, trener Miedzi Legnica: - Uważam, że wygraliśmy zasłużenie, bo stworzyliśmy więcej klarownych sytuacji. Byliśmy zespołem lepszym. Choć rywal poprzeczkę zawiesił wysoko. Twierdzę, że był to najlepszy zespół, jaki do tej pory w tym sezonie gościł w Legnicy. Myślę, że mecz stał na wysokim poziomie.