Prezes GKS-u Tychy nie rozmawiał z Szatałowem. Ale do spotkania wkrótce dojdzie

Wczoraj informowaliśmy o spotkaniu, jakie miało się odbyć w Tychach między prezesem Grzegorzem Bednarskim a sztabem szkoleniowym. Do rozmów ostatecznie nie doszło, ale co się odwlecze, to nie uciecze.

Ruch Chorzow - GKS Tychy
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

- Czeka nas dość poważna rozmowa. Taka, która pozwoli zdefiniować problem naszej indolencji w meczach wyjazdowych. To będzie wymagające dla sztabu spotkanie, bo trudno non stop przyjmować te same wyjaśnienia. Oczekujemy głębszej analizy – mówił nam szef spółki Tyski Sport, nawiązując do kolejnej porażki zespołu poniesionej poza własnym stadionem (0:1 z Górnikiem Łęczna). W ostatnich pięciu spotkaniach na „obczyźnie” GKS zdobył łącznie tylko punkt.

 

Do rozmowy między prezesem Bednarskim a trenerem Jurijem Szatałowem i jego najbliższymi współpracownikami jednak wczoraj nie doszło. Stanie się to z pewnością przed kolejnym meczem – domowym z Pogonią Siedlce (sobota, godz. 18.00) i trudno dziś przewidzieć, jaki będzie jego finał.

 

Pozycja Jurija Szatałowa w Tychach nie jest za mocna już od lata, gdy głośno mówiło się, że w jego miejsce zatrudniony zostać może Maciej Bartoszek albo Waldemar Fornalik. Początek sezonu GKS miał bardzo dobry – po 4 kolejkach miał na koncie 9 punktów, a w Pucharze Polski wyeliminował Kotwicę Kołobrzeg i Puszczę Niepołomice, by odpaść dopiero po rzutach karnych z ekstraklasową Cracovią. W ostatnich sześciu meczach tyszanie sięgnęli jednak raptem po tylko jedno zwycięstwo i osunęli się do środkowej części tabeli I ligi, co nikogo przy ul. Edukacji satysfakcjonować nie może.

Komentarze (5)

Napisz komentarz
No photo
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
~kibic :
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
A ja bym wolał aby Prezydent Dziuba nie bawił się za nasze podatki. Klub powinien być prywatny, przejęty przez prywatnego inwestora. Tyski Sport powinien istnieć tylko do czasu wybudowania stadionu.
Tylko w tym roku podatek od nieruchomości został podniesiony o 300%, nie mówiąc o tym że co kilka metrów jest płatny parking. Ale zeby Jezioro Paprocany oczyścić to nie ma chętnego w Tychach w "u góry"
29 wrz 17 12:34 | ocena:67%
Liczba głosów:3
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~mateuszUżytkownik anonimowy
~mateusz :
No photo~mateuszUżytkownik anonimowy
Niech-sie-dogadaja-z-katowicami-i-zrobia-zamiane-trenerow.Jedni-i-drudzy-nic-nie-traca.zawodnikow-sie-wymienia-czemu-by-nie-zrobic-tego-z-trenerami.
27 wrz 17 09:41 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~TghUżytkownik anonimowy
~Tgh
No photo~TghUżytkownik anonimowy
do ~FAN:
No photo~FANUżytkownik anonimowy
27 wrz 17 09:52 użytkownik ~FAN napisał
Kupili SZROT, i oczekiwali CUDU, pamiętam uśmiechniętego Pana Bednarskiego po "zakupach", mówił jak to są skuteczni, a tu po 10 kolejkach 9 miejsce....ŻENADA
Masz łeb jak szrot. Jak na 1 ligę to skład jest co najmniej dobry.
28 wrz 17 02:06 | ocena:100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii