GieKSa nie boi się Górnika

Po ostatniej porażce z Sandecją GKS Katowice nie może sobie pozwolić na kolejne potknięcie. Zwłaszcza że jutro zagra z zespołem, który w dwóch ostatnich meczach strzelił 10 goli i nieoczekiwanie znalazł się wśród drużyn walczących o awans do ekstraklasy. - Jestem pewien, że to będzie bardzo dobre spotkanie - mówił o jutrzejszej konfrontacji z Górnikiem Zabrze trener GKS-u, Jerzy Brzęczek.

Pogon Siedlce - GKS Katowice
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

- Ten stadion i ten klub zawsze wiele dla mnie znaczył - rozpoczął konferencję trener GKS-u Katowice. Brzęczek w Górniku Zabrze grał w latach 1993-1995 oraz 2007-2009 i wciąż darzy klub z Roosevelta ogromną sympatią. Dziś jednak stoi po przeciwnej stronie barykady. Jako szkoleniowiec GKS-u Katowice dołoży wszelkich starań, aby z Zabrza wywieźć komplet punktów.

 

- Patrząc na sytuację w tabeli oraz to, ile spotkań pozostało do końca sezonu, myślę, że będzie to przedsmak tego klimatu, jaki czuć podczas meczów ekstraklasy - powiedział Brzęczek.

 

Zarówno dla GieKSy, jak i Górnika jutrzejszy mecz może mieć kluczowe znaczenie w kontekście walki o awans do ekstraklasy. Zabrzanie po zwycięstwach z Chojniczanką oraz Stomilem zmniejszyli do 4 punktów stratę do miejsca gwarantującego promocję. Z kolei katowiczanie po ostatnim meczu z Sandecją nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę.

 

- Czeka nas pasjonujące spotkanie. Wiemy, że Górnik jest w bardzo dobrej dyspozycji, szczególnie dwa ostatnie spotkania budzą respekt. My do tego spotkania będziemy przygotowani. Wiemy, że jesteśmy mocną drużyną. Musimy zagrać z pasją i zrealizować założenia taktyczne. Jeżeli tak się stanie, jestem przekonany, że z tego bardzo trudnego terenu wywieziemy punkty - przekonywał kapitan GKS-u, Grzegorz Goncerz.

 

- Zdajemy sobie sprawę, że przyjeżdżamy do dobrej drużyny, która wygrała ostatnie dwa mecze, strzelając w nich 10 bramek. Ale tnie będziemy panikować. To wyrównana liga i każdy wynik jest możliwy. Jestem pewien, że to będzie bardzo dobre spotkanie - dodał Jerzy Brzęczek.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JoUżytkownik anonimowy
~Jo :
No photo~JoUżytkownik anonimowy
Obym się mylił...ale ciekawe co pan Brzęczek powie po porażce
15 maja 17 17:38 | ocena:60%
Liczba głosów:5
40%
60%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
do ~Tychy :
No photo~Tychy Użytkownik anonimowy
15 maja 17 17:53 użytkownik ~Tychy napisał
Kurnik nie ma szans na awans to puści swoim dziewczynom mecz jak kiedyś sprzedali się amice ppznań 1:6
Trzaśnij cesaroku tym tyskim klamorem.
Jeżeli ktokolwiek się sprzedał to sprzedaliście się właśnie wy SOKOŁOWI PNIEWY !!!
16 maja 17 03:46 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Tychy Użytkownik anonimowy
~Tychy :
No photo~Tychy Użytkownik anonimowy
Kurnik nie ma szans na awans to puści swoim dziewczynom mecz jak kiedyś sprzedali się amice ppznań 1:6
15 maja 17 17:53 | ocena:89%
Liczba głosów:9
11%
89%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii