Duże zmiany w Ruchu! Powrót Patermana!

Konferencja prasowa z nowym prezesem Ruchu Chorzow
 fot. Łukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Janusz Paterman, który w poprzednim roku niecały miesiąc był prezesem, powraca do chorzowskiego klubu! Możliwe, że ponownie zostanie szefem klubu.

 

Paterman 1 sierpnia 2016 roku zastąpił Dariusza Smagorowicza, który kierował klubem ponad cztery lata. Chciał wtedy między innymi rozbudować pion dyrektorski i wprowadzić do klubu Krzysztofa Warzychę i Edwarda Lorensa. Przy Cichej nie zgodzono się na to, twierdząc, że to dublowanie stanowisk i klubu nie stać na dodatkowe wydatki. Właściciel kilku restauracji i kawiarni po niecałym miesiącu odszedł z Cichej.

 

Teraz Paterman przejął akcje, które były w posiadaniu Dariusza Smagorowicza. Możliwe, że znowu zostanie szefem klubu. - W niedzielę wszyscy cieszyliśmy się z wielkiej wiktorii na Łazienkowskiej. Bardzo dziękuję piłkarzom i wszystkim, którzy przyczynili się do wygranej, za pełne zaangażowanie, walkę, poświecenie, które jest nieodzowne do tego, by osiągnąć sukces. Idą także lepsze czasy dla Ruchu w kwestiach organizacyjnych – mówi Aleksander Kurczyk. - Doszło do dużych zmian w akcjonariacie. Były prezes Dariusz Smagorowicz nie posiada już swoich akcji. Zostały przejęte przez Janusza Patermana. Pozytywnie akceptuję takie rozwiązanie. W przeszłości nie było nam po drodze, ale teraz sytuacja jest zgoła odmienna. Prawdziwe głosowanie ma sens wtedy, gdy głosujesz własnymi pieniędzmi, co teraz będzie miało miejsce. Otwieram się na współpracę, zapraszam także wszystkich innych zainteresowanych, którym na sercu leży dobro naszego klubu, do pomocy Ruchowi. Wspólnie będziemy walczyć o dobro klubu. Wszystkie ręce na pokład – zaznacza przewodniczący rady nadzorczej, który wciąż pełni jeszcze obowiązki prezesa klubu.

 

Komentarze (8)

Napisz komentarz
No photo
No photo~ino smRódUżytkownik anonimowy
~ino smRód
No photo~ino smRódUżytkownik anonimowy
do ~eRka:
No photo~eRkaUżytkownik anonimowy
21 lut 08:41 użytkownik ~eRka napisał
A co byście chopy powiedzieli na dużego sponsora na koszulkach?? Co w tym klubie ruszyło.
Super !!! Mam propozycję...
Weźcie sobie byłego sponsora waszych nowych-starych krakowskich przyjaciółek - wiślackich sh(m)arków :)))
21 lut 11:33 | ocena:73%
Liczba głosów:11
73%
27%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~SceptykUżytkownik anonimowy
~Sceptyk :
No photo~SceptykUżytkownik anonimowy
Dziwię się, że jesteście tak pozytywnie nastawieni. Co zrobił poprzednio Paterman? Na siłę chciał trzymać Stępińskiego. Poza tym wprowadzić chciał do klubu Warzychę. ale przecież on jako dyrektor sprotowy nigdy nie pracowal. Kolejna kwestia to Edward Lorens, kiedy pan Edward pracował w lidze? Nie pamiętam.
20 lut 19:46 | ocena:50%
Liczba głosów:20
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Żela i WowaUżytkownik anonimowy
~Żela i Wowa
No photo~Żela i WowaUżytkownik anonimowy
do ~PG:
No photo~PGUżytkownik anonimowy
20 lut 18:58 użytkownik ~PG napisał
Comment removed due to violation of forum rules.
Synku mój jedyny, przysmyczony z Ukrainy, smakujo ci te śmieRdzace Rrrrodzyny ???
21 lut 02:14 | ocena:57%
Liczba głosów:14
57%
43%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii