Żarko już jest i przywitał się z rywalem

Zagłębie Sosnowiec ma za sobą pierwszy trening w pełnym składzie personalnym. Zgodnie z zapowiedzią do zespołu z jednodniowym poślizgiem dołączył Serb Żarko Udoviczić. I po raz pierwszy przywitał się z Tymoteuszem Puchaczem, pozyskanym w tym okienku transferowym z poznańskiego Lecha.

Zaglebie Sosnowiec - Ruch Chorzow
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Uścisk dłoni był znaczący, bowiem obaj panowie wiosną rywalizować będą o miejsce na lewej obronie. Do tej pory zawodnik z Bałkanów miejsca w wyjściowej jedenastce był w zasadzie pewny.
Zgodnie z zapowiedziami na Kresową dotarli dwaj młodzieńcy - Kacper Radkowski z Varsovii (stoper lub defensywny pomocnik, rocznik 2001) oraz Beniamin Czajka z Chemika Bydgoszcz (środkowy obrońca, 2000). Na razie skierowani zostali na zajęcia z drugim zespołem. Z rezerwami ćwiczy również Wojciech Łuczak, który poszukuje nowego pracodawcy. Po zakończeniu pierwszej części rozgrywek usłyszał, że w ekipie Dariusza Dudka wiosną miejsca dla niego nie będzie.
Sosnowiczanie przeszli wczoraj testy szybkościowe. Aż do piątku zaliczać będą dwie jednostki treningowe dziennie. W sobotę rozegrają pierwszy tej zimy sparing. Ich wyjazdowym rywalem będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Godzinę spotkania przełożono z 12.00 na 13.00.

 

Komentarze (7)

Napisz komentarz
No photo
No photo~rywalUżytkownik anonimowy
~rywal :
No photo~rywalUżytkownik anonimowy
ciekawe czy juz wytrzezwial po tym co wyrabial 3 tygodnie chlania i imprezowania
10 sty 20:40 | ocena:63%
Liczba głosów:8
38%
63%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ZS1906Użytkownik anonimowy
~ZS1906 :
No photo~ZS1906Użytkownik anonimowy
Ale Żarko ma wielbicieli.... pewnie z poza Sosnowca....albo jednego piszącego pod różnymi nickami. Mam nadzieję że Udo pokaże na wiosnę na co go stać i Zagłębie znowu będzie rządzić!
11 sty 09:11 | ocena:80%
Liczba głosów:5
80%
20%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~lowca goroliUżytkownik anonimowy
~lowca goroli :
No photo~lowca goroliUżytkownik anonimowy
sosnowiec wasze matki to sa kur,,,,,,y
12 sty 20:32 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii