Z Rakowem Zagłębie zagra bez kwintetu

W jutrzejszym sparingu z Rakowem w Częstochowie (14.00) trener Dariusz Dudek nie skorzysta z pięciu zawodników pierwszego zespołu.

Zaglebie Sosnowiec - Puszcza Niepolomice
 fot. Lukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

W sobotę w rezerwach Zagłębia zagra Alexander Christovao, który najprawdopodobniej zostanie sprzedany lub wypożyczony do innego klubu.
We wczorajszej rozmowie z jego menadżerem ustalono, że obie strony dają sobie miesiąc na wyjaśnienie statusu zawodnika. Jeśli Angolczyk otrzyma holenderski paszport do końca tego roku, będzie mógł przy Kresowej zostać na dłużej.
Tymczasem w piątek pod Jasną Górą zabraknie również Patryka Mularczyka i Sebastiana Milewskiego, którzy od 1 października przebywają na zgrupowaniu kadry U-20. Z urazem mięśnia czworogłowego zmagają się natomiast Nuno Malheiro i Adam Banasiak. Ten pierwszy w poniedziałek powinien wrócić do zajęć z zespołem, tego drugiego czeka jutro badanie USG. Po nim będzie można określić, jak długo potrwa leczenie kontuzjowanej nogi.

 

Komentarze (6)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
do ~gostek:
No photo~gostekUżytkownik anonimowy
6 paź 00:25 użytkownik ~gostek napisał
Stanek,sportowy,pożal się Boże dyrektor,naściągał szrotu i niedługo już nie będzie kim grać,Niezatapialny koleś!!Ale...poczekamy.Bo Zagłębie to MY!!!
Masz rację, KLUB TWORZĄ KIBICE a NIE pseudo działacze.
Bez kibiców klub nie ma sensu istnienia bo zawodnicy nie mieliby dla kogo grać i walczyć.
Mam pytanie...
Tego Stanka zatrudniliście Wy-kibice czy Wasz szanowny prezes Jaroszewski ?
Pretensje więc składaj do niego bo to nie jest pierwsza i nie ostatnia wpadka w ostatnim czasie w Waszym klubie popełniona przez tego człowieka (z twarzą Zenka Martyniuka :))) Pozdrawiam.
6 paź 04:37 | ocena:88%
Liczba głosów:8
88%
13%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~tklUżytkownik anonimowy
~tkl :
No photo~tklUżytkownik anonimowy
Zaglebiu kibicuje od 84 roku, mialem wtedy 8 lat.
Zaglebie przetrwa, ale mam nadzieje, ze emdzeja-prezea_sloma_z_butow, stanka_jutubera i gryll_prezydenta_wielkiego_arkadio wywioza nastepne wladze samorzadowe na taczka, bo to co wyrabiaja bezkarnie, bez zadnych konsekwencji ci pseudo dzialacze i pseudo prezydent wola o pomste do nieba. Tyle kasy przewalaja przez ten klub bez zadnego rozliczania sie z mieszkancami to juz nawet nie jest patologia...
6 paź 07:36 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
(cytuję) "W sobotę w rezerwach Zagłębia zagra Alexander Christovao"
Panie authorze...
Nie zagra Malhero i Banasiak (kontuzje) oraz Mularczyk i Milewski (powołania do kadry U-20) więc skoro nie zagra kwintet (czyli 5-ciu) to chyba raczej powinno pisać że Alexander Christovao NIE zagra :)))
6 paź 04:19 | ocena:80%
Liczba głosów:5
80%
20%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii