W Sosnowcu rozmowy trenera o komunikacji i skuteczności

Piłkarzy czekają konstruktywne rozmowy. Przynajmniej tak je nazwał Dariusz Dudek, który we wtorek spotka się z zawodnikami.

Pilka nozna. Nice I liga. Zaglebie Sosnowiec. Trening. 21.08.2017
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: Fokusmedia

- Musimy sobie porozmawiać o tym, co było i co jest przed nami. Z Chojniczanką zagraliśmy dobry mecz, ale musi być lepsza komunikacja w zespole, większa agresja i skuteczność – przyznaje Dariusz Dudek, szkoleniowiec Zagłębia, który w poniedziałek nie mógł przeprowadzić męskich rozmów z drużyną, gdyż ci piłkarze, którzy wcześniej grali w rezerwach, mieli akurat wolne.
Z Chojniczanką nie mógł zagrać najlepszy strzelec zespołu Szymon Lewicki, który narzekał na problemy lędźwiowe. Zawodnik oglądał spotkanie z trybun, ale wszystko wskazuje na to, że w sobotę będzie mógł wybiec na boisko. O ile trener nie postawi na Vamarę Sanogo, który spisał się całkiem przyzwoicie. - W sprawie Szymona czekam na diagnozę lekarską. Mam jednak sygnał, że od środy będzie gotowy do treningu. Także gotowy do gry ma być Adam Banasiak, który już wyleczył swoje dolegliwości mięśniowe – dodaje trener Dudek.

 

Z tej samej kategorii