Sulewski przeprosił kibiców

Defensor Zagłębia Sosnowiec, Robert Sulewski, czekał na czwartkowy wieczór z niepokojem. W klubowej restauracji spotkał się z kibicami, których w grudniu rozsierdził, publikując w internecie swoje zdjęcie z szalikiem w barwach Arki Gdynia.

Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec
 fot. Paweł Andrachiewicz  /  źródło: Pressfocus

Wczoraj przeprosił kibiców z Kresowej i zapewnił, że taka sytuacja nigdy już się nie powtórzy.

 

Obyło się bez wulgaryzmów. Zawodnik nie został też obrażony w żaden inny sposób. Ma jednak świadomość, że w rundzie rewanżowej będzie pod szczególną obserwacją stałych bywalców Stadionu Ludowego.

 

- Dobrze, że do takiego spotkania doszło – mówi prezes Zagłębia, Marcin Jaroszewski. – Brawo dla kibiców. Zachowali się dojrzale. Natężenie emocjonalne było różne, ale generalnie dyskusja toczyła się na gruncie merytorycznym. Zawodnik przybił ze wszystkimi piątki. Sprawa jest zamknięta.

 

Komentarze (14)

Napisz komentarz
No photo
No photo~WołekUżytkownik anonimowy
~Wołek :
No photo~WołekUżytkownik anonimowy
Co za głupota. Jestem kibicem Zagłębia - KIBICEM! i żenujące było dla mnie jak kibice wymusili na Zarządzie żeby Bogu ducha winnego Sulewskiego ukarać za prezentowanie na zdjęciu szalika Arki. On był na urlopie więc Jak nie poniża mojego Klubu i barw Zagłębia to niech sobie robi co chce, niech kibicuje komu chce i niech jest kim chce. A ci chuligani co ich się boi prezes i Zarząd trzęsą klubem i każdy udaje że nic się nie dzieje!!!
12 sty 07:33 | ocena:57%
Liczba głosów:14
57%
43%
| odpowiedzi: 5
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~NZUżytkownik anonimowy
~NZ :
No photo~NZUżytkownik anonimowy
Czy osoba pisząca te artykuły była w ogole na spotkaniu i słyszała co mówił Robert?

Proponuje, żeby kibice/klub przy zatrudnianiu do ZS od razu weryfikowali, kto komu kibicuje... obejdzie się bez afer. Najlepiej same zgody albo wychowanków. Ciekawe jakby ktoś stanął z szalikiem Legii to by było rozdmuchane? Przybili by mu piątkę i nikt by nie zwrócił uwagi. Od poczatku wiadomo, że chodzi o barwy żółto niebieskie, a nie nielojalność do pracodwacy.
12 sty 09:01 | ocena:60%
Liczba głosów:10
40%
60%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~WołekUżytkownik anonimowy
~Wołek
No photo~WołekUżytkownik anonimowy
do ~Oli:
No photo~OliUżytkownik anonimowy
12 sty 10:23 użytkownik ~Oli napisał
Pytasz poważnie czy tylko udajesz zawianego? Rozumiem że dla ciebie jeśli kluby nie grają na tym samym szczeblu rozrywkowym to nie ma tematu. Jeśli pracownik samsunga będzie po godzinach promował LG to nic wielkiego, samsung przecież ma wyższą sprzedaż a
czyli jeżeli Sulewski, ktory był na meczu z Romą zrobił sobie fotkę z szalem klubu z Rzymu, to też byś pisał o konkurencji i sypał porownaniami firm Prada i Wojas?
Nie sponiewierał naszych barw, ma swoją sympatię do innego klubu, z którym kibicom Zagłębia nie po drodze i w tym jest cały problem. Nikt go nie podpuscił, nikt go nie zmusił żeby trzymał ten nieszczęsny szal, A teraz kibice się na nim wyżywają z przyklaskiem od Zarządu. To jest chore.
12 sty 10:47 | ocena:50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii