Rzonca na dłużej w Sosnowcu. Negocjacje dobiegły końca

Tak jak można było się spodziewać, angielski piłkarz Callum Rzonca zasilił szeregi Zagłębia Sosnowiec.

Pilka nozna. Nice I liga. Zaglebie Sosnowiec. Trening. 08.01.2018
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: 400mm

Ostateczna decyzja w sprawie zatrudnienia Calluma Rzoncy zapadła w środę po sparingu z Cracovią (2:2)). Angielski pomocnik, testowany przy Kresowej od początku ubiegłego tygodnia, podpisał z Zagłębiem kontrakt na 2,5 roku. W sosnowieckim zespole 21-latek rywalizował będzie o miejsce na obu skrzydłach.

 

W meczu z krakowianami nie wystąpił Martin Pribula, który – wbrew szczerym chęciom – nie ćwiczy jeszcze z resztą zespołu. We wtorek trenował indywidualnie. Do gry gotowy będzie najwcześniej w lutym.

 

Występujący w Zagłębiu jesienią Bartosz Pikul, wypożyczony przed sezonem z Górnika Zabrze, w rundzie rewanżowej reprezentować ma barwy Stali Stalowa Wola. Z kolei Łukasz Mozler uzyskał wczoraj pozwolenie na testy w Zniczu Pruszków. Nadal o swojej przyszłości nie zdecydował Wojciech Łuczak.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~AndyKaUżytkownik anonimowy
~AndyKa :
No photo~AndyKaUżytkownik anonimowy
Numer 10 na koszulce ZSagłębie to numer symbol.Z tym numerem grali piłkarze będący legendami mojego ukochanego klubu czyli Andrzej Jarosik i Włodzimierz Mazur.Obaj byli piłkarzami którzy dla Zagłębia strzelali mnóstwo bramek , byli królami strzelców i nierzadko potrafili przesądzać o wynikach meczy.Numer 10 w Zagłębiu to duża odpowiedzialność i życzę Callumowi aby nie zawiódł kibiców i stał się takim samym idolem kibiców jak Jarosik i Mazur.
18 sty 11:50 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii