Trzy opcje Najemskiego

W rundzie wiosennej barw Zagłębia na pewno nie będzie reprezentował Arkadiusz Najemski. Nie wiadomo jeszcze tylko, do jakiego klubu trafi tej zimy.

Zaglebie Sosnowiec - Gornik Zabrze
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

W tej chwili trenuje z Pogonią Siedlce, prowadzoną przez niedawnego szkoleniowca sosnowiczan – Dariusza Banasika. W grę wchodzą jednak dwie inne opcje. 22-letnim stoperem interesuje się żywotnie Górnik Łęczna. Niewykluczone również, że zawodnik trafi na drugą część rozgrywek do rezerw Legii Warszawa, skąd latem 2016 roku na Kresową przybywał.
W bieżącym sezonie Najemski zagrał w lidze ledwie trzy spotkania. Po raz ostatni pojawił się na boisku w sierpniu, gdy Zagłębie przegrało w gościnie z Miedzią Legnica 1:4. To oznacza, że u trenera Dariusza Dudka piłkarz nie zaliczył ani minuty. Wcześniej pokazał się jeszcze w pucharowej potyczce z Koroną Kielce, ale opuścił plac gry z czerwoną kartką. W najbliższych miesiącach nie miałby cienia szans na miejsce w wyjściowej jedenastce sosnowieckiego zespołu.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~AndyKaUżytkownik anonimowy
~AndyKa :
No photo~AndyKaUżytkownik anonimowy
A miał być wzmocnieniem lini obrony .Taka jest współpraca z Legią.Raczej nikt po nim w Sosnowcu płakał nie będzie.A trafi pod skrzydła "wybitnego trenera" który notabene też ma w sportowym życiorysie przygodę z warszawskim klubem.Mimo wszystko powodzenia w Siedlcach.
28 sty 09:09 | ocena:75%
Liczba głosów:4
25%
75%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~SawekUżytkownik anonimowy
~Sawek :
No photo~SawekUżytkownik anonimowy
Same kłamstwa.
4 lut 18:56
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~koserUżytkownik anonimowy
~koser :
No photo~koserUżytkownik anonimowy
Prawda jest taka że byłem na sparingu z Cracovia i Najemski nie pilnował swojego sektora .Crakowia po strzale spokojnie sobie dobija.Slaby z niego obronca
29 sty 20:42
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii