Wojciech Skaba w Zagłębiu

Były bramkarz Ruchu Chorzów do końca rundy będzie występował przy Kresowej. Chcę grać, trenować i postarać się pomóc w awansie - mówi pochodzący z Rybnika piłkarz.

Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow
 fot. Michał Kość  /  źródło: Pressfocus

Zagłębie w obliczu problemów zdrowotnych Jakuba Szumskiego postanowiło rozwiązać problem z obsadą bramki możliwie jak najszybciej. Dziś klubowi ze Sosnowca udało się zakontraktować znanego z występów m.in. w Ruchu Chorzów czy Legii Warszawa Wojciecha Skabę.

 

32-latek bronił barw "Niebieskich" przez ostatnie dwa i pół sezonu. Był jednak głównie rezerwowym. Łącznie wystąpił w siedmiu meczach ligowych. Co prawda po odejściu Matusa Putnocky'ego do Lecha Poznań doświadczony zawodnik na początku tego sezonu był zawodnikiem podstawowego składu, ale po trzech kolejkach ekstraklasy został odsunięty od pierwszego zespołu. Na początku lutego rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.

 

Rundę wiosenną Skaba spędzi przy Kresowej. Jednak w umowie jest opcja jej przedłużenia. - Większość opcji miałem z dalszych części Polski, co wiązało się z wyjazdem. Tutaj mam rodzinę, dlatego nie chciałem decydować na szybko, a rozmowy również nie szły po mojej myśli. Szukałem klubu tutaj, na miejscu. Propozycja przyszła ze Sosnowca, a ja chcę grać, trenować i postarać się pomóc w awansie - mówi pochodzący z Rybnika piłkarz.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~gostekUżytkownik anonimowy
~gostek :
No photo~gostekUżytkownik anonimowy
Propozycja ze Sosnowca a bramkarz ze Rybnika?.Do szkoły!!!!
27 mar 17 22:06 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii