Opinie trenerów po meczu Podbeskidzia z Ruchem

Po wygranej Podbeskidzia nad Ruchem Adam Nocoń może cieszyć się z punktów, ale Krzysztof Warzycha powodów do zadowolenia raczej nie ma.

Fot. Norbert Barczyk / źródło: Pressfocus

 

Krzysztof WARZYCHA, trener Ruchu Chorzów: - Przeszliśmy zupełnie nijako przez pierwszą połowę. Nie poznawałem w niej swojego zespołu. Obawiałem się trochę tego, że wyjdziemy rozluźnieni. Powtarzałem, że trzeba być skoncentrowanym. Rywal zagrał bardzo mądrze. Z kontry. Oddali nam pole i stwarzali sytuacje. Do przerwy mogło być po meczu gdyby Podbeskidzie wykorzystało swoje szanse. Druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu. Ale nie jest łatwo grać, kiedy przeciwnik się cofnie. Mieliśmy przewagę i chęć odwrócenia wyniku. Nie mogliśmy jednak stworzyć sytuacji.

 

Fot. Norbert Barczyk / źródło: Pressfocus

 

Adam NOCOŃ, trener Podbeskidzia Bielsko-Biała: To był ciężki, wyrównany mecz. Ale dobrze przez nas zagrany. Mieliśmy pomysł na to spotkanie i mogliśmy się otworzyć. Zachowaliśmy jednak dyscyplinę w obronie i nie straciliśmy gola. To na pewno cieszy. A również to, że staraliśmy się grać w piłkę, chociaż były też gorsze momenty. Na pewno mamy nad czym pracować. Wygraliśmy jednak zasłużenie, chociaż trochę szkoda, że nie było kontry.

 

Komentarze (8)

Napisz komentarz
No photo
No photo~OlafUżytkownik anonimowy
~Olaf :
No photo~OlafUżytkownik anonimowy
Jestem przekonany, że ta chorzowska młodzież dojrzeje. Meczów do rozegrania jest jeszcze sporo. Jeżeli liga w pewnym momencie wyłoni autsaiderów a będzie ich kilkoro to Ruch powinien się spokojnie utrzymać. Kłopot pojawi się w momencie gdy poziom zespołów będzie wyrónany. wtedy nie widzę szans dla tak młodego zaspołu. Presja jest dobra dla rutyniarzy.
23 sie 17 17:50 | ocena:83%
Liczba głosów:6
83%
17%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
do ~p.:
No photo~p.Użytkownik anonimowy
23 sie 17 10:21 użytkownik ~p. napisał
Gratulacje dla trenera Warzychy i prezesa Patermana ;-)
Zawsze Gucia podziwiałem za jego talent ale jako kibic Górnika nigdy mu nie kibicowałem (oprócz reprezentacji). Teraz w tym co robi kibicuję mu z całych sił .Gucio - oby tak dalej.
No a pobożny p. pRezes stał się moim największym idolem od pierwszych dni swojego panowania w Ruchu -buhahahha... :)))
23 sie 17 11:33 | ocena:50%
Liczba głosów:8
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~lewyobrońcaUżytkownik anonimowy
~lewyobrońca :
No photo~lewyobrońcaUżytkownik anonimowy
cieszy mnie w końcu, że ktoś realnie ocenia drużynę z Bielska. Podbeskidzie ma poziom juniorów z Chorzowa i dobrze, że trener w końcu nie zlekceważył przeciwnika. Oczywiście gra w ataku to fikcja, do tej pory w pięciu meczach 3 bramki, dwie z karnego, ale na tym etapie remis 0-0 w Tychach będzie ogromnych sukcesem.
23 sie 17 09:10 | ocena:60%
Liczba głosów:5
40%
60%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii