Nie dogadali się. Rumun nie dla Ruchu

Rumun Victor Astafei, występujący ostatnio w klubie Sepsi Sf. Gheorge w rumuńskiej ekstraklasie, nie będzie występował w chorzowskim Ruchu.

Ruch Chorzow - Rakow Czestochowa
 fot. Rafal Rusek  /  źródło: Pressfocus

30-letni ofensywny lewoskrzydłowy jest aktualnie wolnym zawodnikiem, ale po negocjacjach już prowadzonych przez działaczy „Niebieskich” ostatecznie zrezygnował z oferty chorzowskiego pierwszoligowca.

 

Dziś o godzinie 11.00 w Kamieniu chorzowianie rozegrają mecz kontrolny z Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Nie wystąpi w nim na pewno Łukasz Siedlik. 20-letniego napastnika dopadła angina, konieczna by ła kuracja antybiotykowa, więc sztab szkoleniowy Ruchu zdecydował w poniedziałek, że opuści on zgrupowanie i wróci się kurować do Chorzowa.

 

Z kolei we wtorek, 30 stycznia, w Miejskim Domu Kultury „Batory” w Chorzowie swoje działanie oficjalnie zainauguruje nowe Stowarzyszenie Kibiców „Wielki Ruch”. Miejsce spotkanie nie jest przypadkowe, ponieważ właśnie w budynku MDK w 1920 r. założono Ruch. Podczas inauguracji kibice będą mogli zapoznać się z zasadami funkcjonowania nowego stowarzyszenia, poznać jego władze, priorytety i cele oraz zostać członkami „Wielkiego Ruchu”. Tego dnia odbędzie się również premiera książki „Niebieskie Majstry” autorstwa Grzegorza Joszki, opisująca historię czternastu tytułów mistrzowskich Ruchu. Książkę będzie można kupić na miejscu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.00.

 

Komentarze (14)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Koleś zapewne dostał propozycję gry w klubie zdobywcy 14-krotnego mistrzostw swojego kraju aczkolwiek w "leciuuuutkim doooołeczku" by spróbował powalczyć z nim o powrót do Elity. Gość trochę się podjarał i postanowił przyjechać, spróbować własnych sił żeby dostać się do takieeeeeego wieeeeeelkiego kluuubu.
No ale jak dotarł na miejsce, zobaczył ten zabytkowy stadion, popytał się o obecną sytuację klubu (organizacyjną, sportową, finansową, ect), sprawdził czy są choć jakieś małe ale realne szanse na ten awans. Jak szybko to tylko pojął to jeszcze szybciej zrezygnował - spakował w Mig uciekł jak najdalej Boeningiem :)))
I to chyba akurat nikogo z nas nie dziwi że tak postąpił - no bo jak ? Jaki awans, jakie możliwości, jakie warunki, a z czego i kiedy wypłatę dostanie, od kogo, buhahahahha..... 2 liga wita smRody, szykujcie się na WDŚ z Rozwojem K-ce :))))
23 sty 20:43 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Ireneusz.Użytkownik anonimowy
~Ireneusz.
No photo~Ireneusz.Użytkownik anonimowy
do ~HAnyseKSG:
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
23 sty 10:31 użytkownik ~HAnyseKSG napisał
Comment removed due to violation of forum rules.
Fachowy komentarz... super a już obawiałem się że taki znawca i fachowiec nie odezwie się pod materiałem o 14krotnym mistrzem Polski Ruch Chorzów.
23 sty 10:37 | ocena:60%
Liczba głosów:10
60%
40%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~GieKSA/GÓrNIKUżytkownik anonimowy
~GieKSA/GÓrNIK :
No photo~GieKSA/GÓrNIKUżytkownik anonimowy
Premiera książki to kamasutra miłość ruchu i widzewa???
23 sty 11:23 | ocena:63%
Liczba głosów:8
63%
38%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii