Przegląd wojsk „Niebieskich” i Podbeskidzia. Siła większa u Górali...

Korzystając z przerwy na mecze reprezentacji, Ruch Chorzów oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała rozegrały sparing na stadionie miejskim w Chorzowie. W nim lepsi okazali się podopieczni Adama Noconia, a bramki dla "górali" strzelali Paweł Oleksy oraz Kacper Kostorz.

Ruch Chorzow - Podbeskidzie Bielsko Biala
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Mecz - jak to zazwyczaj bywa - był okazją dla trenerów do "przeglądu wojsk", stąd na boisku pojawili się zawodnicy nie występujący regularnie od pierwszej minuty w rywalizacji w lidze. Jak można było się spodziewać, nie było pasjonującego i efektownego widowiska, jednak większą skutecznością wykazali się zawodnicy Podbeskidzia. 

 

W 35 min pierwszego gola zdobył Paweł Oleksy, swego czasu piłkarz "Niebieskich", który skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Drugiego gola, tuż po przerwie zdobył natomiast Kacper Kostorz, a przy bramce asystował... inny były piłkarz Ruchu, Tomasz Podgórski. 

 

Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 (0:1)
0:1 Paweł Oleksy, 35 min.
0:2 Kacper Kostorz, 58 min.

RUCH: Hrdlicka (78. Paszek) – Starzyński, Kowalczyk (53. Kuczyński), Rutkowski, Liberacki – Jaworski (67. Małkowski), Zawal (46. Czajkowski), Nowak, Setla, Słoma – Siedlik. Trener: Juan Ramon ROCHA.

PODBESKIDZIE: Fabisiak (46. Leszczyński) – Sierczyński, Jaroch, Malec (46. Wiktorski), Oleksy – Rakowski (46. Zgarda), Hanzel (46. Szymański) – Kozak, Ilijew (46. Bahtić), Sierpina (46. Podgórski) – Sobczak (46. Kostorz). Trener: Adam NOCOŃ.

Żółte kartki: Liberacki, Jaworski – Oleksy. 

Komentarze (10)

Napisz komentarz
No photo
No photo~normalny kibicUżytkownik anonimowy
~normalny kibic
No photo~normalny kibicUżytkownik anonimowy
do ~zgredek:
No photo~zgredekUżytkownik anonimowy
7 paź 17 19:07 użytkownik ~zgredek napisał
po tym poznaje się Mistrza, jak zapraszasz jakiś klubik na sparing to dajesz im wygrać. Widać klasę wielokrotnego Mistrza Polski
Wy już możecie żyć tylko historią z przed kilkudziesięciu laty, a za rok będziecie w 2-giej czyli tak naprawdę w 3 lidze :)
8 paź 17 02:18 | ocena:83%
Liczba głosów:6
83%
17%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Chorzowianka KSGUżytkownik anonimowy
~Chorzowianka KSG :
No photo~Chorzowianka KSGUżytkownik anonimowy
"Dziennikarz" nie był na meczu albo jest kibicem chorzowskim i nie widział, że Podbeskidzie bawiło się na boisku z chorzowskimi jak z juniorami.
7 paź 17 17:02 | ocena:73%
Liczba głosów:11
73%
27%
| odpowiedzi: 4
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~BaranUżytkownik anonimowy
~Baran :
No photo~BaranUżytkownik anonimowy
Co to bylo ? Kto to byl na niebiesko w tym sparingu? Fryzjerzy? Parodyści. P. Rocha z tej maki raczej chleba nie bedzie. Gucio , cieniutko.
7 paź 17 20:59 | ocena:71%
Liczba głosów:7
71%
29%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii