Dyrektorze, tak nie wypada!

W kurtce z logo Legii na meczu Ruchu Chorzów? Do tego będąc jednym z ważniejszych działaczem „Niebieskich”? Tak paraduje Krzysztof Ziętek…

Krzysztof Ziętek w kurtce Legii
 fot. Jan Kowalski  /  źródło: SPORT

Obecny dyrektor Ruchu mocno związany jest z Warszawą i z Legią. Przez lata był działaczem warszawskiego klubu, działał też na rzecz Akademii Piłkarskiej Legii. Związany jest również z klubem z Chorzowa. W Ruchu pracował w latach 2005-07. Ponownie na Cichej pojawił się w zeszłym roku, wraz ze zmianą rządzącej ekipy w chorzowskim klubie. Pracuje na stanowisku dyrektora zarządzającego.

 

Tymczasem podczas zimowych sparingów Ruchu paraduje w stylowej kurtce z logo Legii… Z całym szacunkiem, ale chyba nie wypada, żeby pracując w jednym klubie, obnosić się z przywiązaniem do innego. Tym bardziej, że akurat Legia nie należy do najbardziej lubianych ekip na Górnych Śląsku. Dyrektor Ziętek powinien pomyśleć o tym, żeby kupić sobie nową kurtkę, najlepiej z klubową „eRką”.

 

AKTUALIZACJA

Dyrektor Ziętek po publikacji naszego materiału wydał oświadczenie, które opublikowała oficjalna strona Ruchu Chorzów.

 

„Wychodzę z założenia, że od tego co się nosi na grzbiecie ważniejsze jest co się nosi w sercu. A tam mam miejsce i na „L” i na „R” i na cała polską piłkę od Left do Right. W Ruchu pracuję po raz drugi i wszyscy, z którymi się zetknąłem wiedzą, że oddaję mu całą swą wiedzę i zaangażowanie. Wiedzą też, że prywatnie sympatyzuję Legii. Nie sądziłem, że powinienem zachowywać się jak piłkarze całujący herb każdego klubu, w którym grali zwłaszcza, że już na koniec mojej pierwszej przygody z Ruchem nazwano mnie „gorol, ale swój”, co poczytuję sobie za zaszczyt. Jeśli jakikolwiek kibic Ruchu poczuł dyskomfort na widok mojej legijnej kurtki zapewniam, że potrafię wyciągać wnioski. A kurtkę mam też inną, choć może nie tak ciepłą” - napisał Ziętek.

Komentarze (5)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Z jakim logo Ruchu ma sobie sprawić tą kurtkę skoro oni swoją eRkę mają zastawioną w jednym z cypryjskich banków ? Teraz akurat wybierają się tam na obóz przygotowawczy więc mogą tam zajrzeć i ją sobie podziwiać :)))
2 lut 14:08 | ocena:87%
Liczba głosów:30
87%
13%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Wierny fan Victorii ŻiżkovUżytkownik anonimowy
~Wierny fan Victorii Żiżkov :
No photo~Wierny fan Victorii ŻiżkovUżytkownik anonimowy
"Gorol ale swój" takie coś mogli powiedzieć ino w hożofie.
3 lut 23:30 | ocena:100%
Liczba głosów:11
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~pUżytkownik anonimowy
~p :
No photo~pUżytkownik anonimowy
Johny oRzegów, skomentuj artykuł :)
2 lut 14:36 | ocena:88%
Liczba głosów:16
88%
13%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii